באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

אינטרנט בטוח באבן יהודה

במהלך החודש האחרון, נערכה במוסדות החינוך שבאבן יהודה, פעילות הסברה בנושא השימוש באינטרנט בטוח.

לאחרונה, בעקבות אירועים שונים ומצערים, בהם נפגעו ילדים ונערים מכל הארץ, מאלימות מילולית ושיימינג ברשתות החברתיות, החליטה המועצה באמצעות מחלקת החינוך ובשיתוף חברי הנהגות ההורים לעסוק בהעלאת המודעות לנושא במוסדות החינוך.
במטרה לחשוף את ילדי המושבה לסכנות הטמונות בשימוש לא נכון ברשתות החברתיות, נערכו מפגשים בתיכון הדסים אבן יהודה ובבית חינוך בית אב”י, בהם קיבלו הילדים הסבר מקצועי על הנושא.
בבית אב”י, נפגשו תלמידי השכבות הגבוהות של בית ספר, עם גלעד האן, ששוחח עם הילדים על הסכנות שחבויות בגלישה לא בטוחה וההשלכות המסוכנות שישנן באינטרנט והרשתות החברתיות השונות ובוואטסאפ.
בתיכון הדסים אבן יהודה, נערך לאחרונה, יום פעילות בנושא אינטרנט בטוח. התלמידים נפגשו עם השוטר הקהילתי, אבי שמואל וחוקרת הנוער בתחנת שדות ששוחחו עם הילדים על כל מה שקורה, האלימות, השיימינג, השיח הבוטה ועוד, מהם סובלים ילדים ונערים בגלישה באינטרנט והרשתות החברתיות השונות ומהם הסכנות הנלוות להן.
אבי הררי, ראש המועצה:”אני מבקש לגלעד האן, לשוטר הקהילתי, אבי שמואל, למנהלי בית הספר ולצוות המחנכות ולחברי הנהגות ההורים, על החשיבות שמייחסים לנושא והעלאת המודעות לתופעות השליליות ברשתות החברתיות. אני קורא לכל ההורים לפקוח עיניים ולשים לב למה שהילדים כותבים בוואטסאפ, במסנגר, בטוויטר, בסנאפצאט ובייסבוק”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter