באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

תעודות ההצטיינות לכישרונות הצעירים, תושבי רמת ישי

תעודות ההצטיינות לכישרונות הצעירים, תושבי רמת ישי

 ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר העניק את תעודות ההצטיינות לכישרונות הצעירים, תושבי רמת ישי, במסגרת מדיניות טיפוח המצוינות בישוב, ואמר: “אתם מודל לחיקוי לבני הנוער. הבאתם גאווה לרמת ישי”ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר העניק ביום ראשון השבוע תעודות הצטיינות לעידוד וטיפוח מצוינות לשני כישרונות צעירים מרמת ישי-כל אחד בתחומו-לפסנתרן המחונן רביב לייבזירר ולכדורגלן המצטיין של מכבי חיפה ונבחרת הנוער דור כוכב. זהו המשך של מסורת אותה הנהיג בן אליעזר מאז כניסתו לתפקיד במסגרתה מוענקים תעודות הצטיינות עידוד מצוינות לתושבי רמת ישי הבולטים במיגוון תחומים כגון, מדעים, תרבות, ספורט ומוסיקה.

תחילה נפגש בן אליעזר בלשכתו עם רביב לייבזירר והוריו ושמע ממנו על התפתחותו כפסנתרן מחונן. יצויין כי לייבזירר זכה לאחרונה בתחרות האביב היוקרתית לפסנתר שהתקיימה במוזיאון ישראל כאשר גבר בגמר על 7 פסנתרים צעירים, הנחשבים אף הם למחוננים. לייבזירר (25), בעל תואר ראשון באקדמיה למוסיקה באוניברסיטת תל אביב, סיפר כי הוא מתאמן למעלה משש שעות מדי יום.

בן אליעזר, שהוא בעצמו חובב מוזיקה מושבע ואקורדיוניסט מקצועי, החליף חוויות מוזיקליות עם לייבזירר. לאחר מכן התקיים טקס קצר במהלכו העניק בן אליעזר את תעודת ההצטיינות ללייבזירר.

לאחר מכן נפגש בן אליעזר עם חלוץ מכבי חיפה כדורגל ונבחרת הנוער דור כוכב (19). בן אליעזר החליט להעניק לכוכב תעודת הצטיינות לאחר שמע על הישגיו במכבי חיפה ונבחרת ישראל. כוכב רשם בשבוע שעבר הופעת בכורה בנבחרת הנוער של ישראל וקודם לכן ערך הופעת בכורה בקבוצה הבוגרת של המועדון. כוכב כבש העונה שישה שערים במדי קבוצת הנוער והוא נחשב לאחד מהכישרונות הבולטים במועדון.

כוכב אמר כי אחד מהמודלים שלו לחיקוי הוא איתי שכטר, אף הוא בן רמת ישי אשר זכה לתעודת מצוינות בספורט מבן אליעזר. בסיום הפגישה נערך טקס קצר ובסיומו איחל בן אליעזר לכוכב הצלחה בהמשך הקריירה. בן אליעזר אמר: “אתם מודל לחיקוי לבני הנוער בישוב. תמשיכו בדרככם להביא גאווה לרמת ישי”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter