באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

תנועת “עתיד רמת ישי” בראשות גיא זקס תתמודד למליאת המועצה

תנועת “עתיד רמת ישי” בראשות גיא זקס תתמודד למליאת המועצה

עם הסיסמא “מנהיגות לעתיד חדש” תשחזר התנועה את הניסיון שכמעט הצליח מ-2003. זקס: “צריך להחליף את השלטון הכושל שלנו במנהיגות חדשה. אנחנו לא פוסלים להעמיד מטעמנו מועמד לראשות המועצה”

תנועת “עתיד רמת ישי”, בראשותו של העיתונאי ויועץ התקשורת גיא זקס, תתמודד גם בבחירות 2008 למליאת המועצה המקומית רמת ישי, עם הסיסמא “מנהיגות לעתיד חדש”.

זקס, בן 32, נשוי לליאת ואב לגל, הינו עיתונאי ויועץ תקשורת החל מ-1999, שהחל לעבוד בתחום מייד עם שחרורו מחיל האוויר באותה השנה. בשנת 2001 הקים את משרד יחסי הציבור “זקס הסברה”, אותו הוא מנהל בהצלחה עד היום.

בשנים 2002/3 שימש זקס כעוזרו ודוברו של חבר הכנסת חיים כץ, שעבר באותה התקופה ממפלגת “עם אחד” לתנועת הליכוד. במקביל, זקס נבחר כחבר מרכז הליכוד ושימש כרכז סדר היום של וועדת החינוך ברמת ישי.

בבחירות 2003 החליטו זקס וחבריו להקים רשימה עצמאית

משרד הבריאות
גיא זקס, זהירות מונעת.

בשם “עתיד רמת ישי”, אשר התארגנה בחופזה בסוף אוגוסט אותה השנה, פחות מחודשיים לפני מועד הבחירות. בעבודת שטח קשה זכתה הרשימה לאמונם של 151 מצביעים, שהספיקו כמעט למנדט במועצה.

זקס המשיך בעבודתו בכנסת עד תחילת שנת 2004, ובאותה השנה הצטרף זקס למתנ”ס “נאות ישי”, שימש כחבר וועדת התוכניות שלה ובהמשך גם הצטרף כנציג ראש המועצה להנהלת המתנ”ס ומאוחר יותר אף הצטרף לוועדת הכספים וכח האדם של המתנ”ס.

במקביל המשיך זקס לפתח את משרדו, אשר ייעץ עוד משנת 2001 לחברי מועצה מכהנים, מועמדים בשלטון המקומי, חברי כנסת וראשי רשויות ביישובים שונים. עבודתו זו הגדילה את נסיונו המצטבר של זקס עם השלטון המקומי במספר רב של יישובים, הן כעיתונאי שמסקר את פעילותם והן כיועץ בכיר למגוון בעלי תפקידים.

בשנת 2006 חזר זקס לעבוד בכנסת כדוברו של ח”כ יצחק גלנטי מהגמלאים, עד להולדת בתו גל שהביאה לשובו של זקס לרמת ישי. בשנת 2007, לאחר שהגיש דו”ח חמור על בטיחות אתרי הבנייה ברמת ישי, הודח זקס מכל תפקידיו במתנ”ס בניגוד לתקנון העמותה על ידי ראש המועצה.

כעת זקס מתכוון כאמור, יחד עם קבוצה איכותית של אנשים מרמת ישי, להתמודד שוב בבחירות 2008 על מקום במליאת המועצה, והתנועה אינה שוללת את האפשרות להעמיד מטעמה מועמד לראשות המועצה.

זקס: “המציאות ברמת ישי היא שאנחנו חיים בבינוניות ומדשדשים בחוסר מנהיגות יותר מדי שנים. גם ראש המועצה וגם חברי מליאת המועצה לא הצליחו, באופן ברור, לחלץ את היישוב מהפער העצום בין רמת תושביו לרמת השירותים העלובה שהוא מספק להם. זאת ועוד, פערי רמת החיים בכל התחומים בינינו לבין היישובים הסמוכים רק גדלים. היעדרה הברור של מנהיגות ברמת ישי מציב בפני האנשים הטובים ביישוב הזה אתגר: האם נבחר שוב את אותו שלטון כושל, או שנשכיל להחליף אותו במנהיגות ראויה?”.

על ההתמודדות לראשות המועצה אמר זקס: “אנחנו לא נופלים מהכיסא מהמועמדים הקיימים לראשות המועצה. מבחינתי, זה משחק של כיסאות מוזיקליים בין אנשי אותו שלטון שכשל במבחן התוצאה. מהם לא תצמח הבשורה. המטרה העיקרית שלנו היא מליאת מועצה עם סיעת ‘עתיד’ חזקה שתכוון את ראש המועצה הבא מבינוניות למצויינות ומאפרוריות למנהיגות, בכל תחומי החיים, כדי שנוכל לממש את חזון התנועה לשדרג את רמת ישי בכל תחומי החיים בחמש השנים הקרובות. רק ראש מועצה שיקבל את תוכנית העבודה שנציג, נשתף עמו פעולה לאחר הבחירות. האם נרוץ בעצמנו לראשות המועצה? עוד חזון למועד, אנו לא פוסלים שום דבר על הסף”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter