באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

תלמידי שכבות ו’ מכל בתי החינוך בעיר ציינו את סיום לימודיהם ומעברם לחטיבת הביניים בטקסים מרהיבים

תלמידי שכבות ו’ מכל בתי החינוך בעיר ציינו את סיום לימודיהם ומעברם לחטיבת הביניים בטקסים מרהיבים

תלמידי שכבות ו’ מכל בתי החינוך בעיר ציינו את סיום לימודיהם ומעברם לחטיבת הביניים בטקסים מרהיבים

בשורה של טקסים מושקעים ומרגשים, ציינו תלמידות ותלמידי שכבת ו’ מכל בתי החינוך שבעיר את סיום לימודיהם בבתי החינוך היסודיים, ואת מעברם לחטיבת הביניים בשנת הלימודים הבאה.

השנה הצטרף לראשונה למסורת הטקסים גם בית החינוך “יצחק נבון למדעים ואמנויות”, עם עשרים ושבעה בוגרי ובוגרות מחזור א’, וטקס בסימן מחזור מעולם א’חר. המנהלת, שושי בן יוסף בירכה את הבוגרות והבוגרים הראשונים שלה ואמרה שהם מעוררי השראה, ושהיא גאה להיות חלק מהתבגרותם. המנהלת ציינה שיחד צברנו חוויות וזיכרונות משותפים, והוסיפה שלכל אחד מהם יש ייחוד משלו וכיווני צמיחה שונים, ולכולם יש מקום בחברה.

הטקס של בוגרות ובוגרי מחזור מ”ז של בית החינוך “הדסים” התקיים בסימן “שומרים על אחדות, שומרים על ייחודיות”. מנהלת בית החינוך, יפעת כוכבא בירכה את הבוגרות והבוגרים ואמרה שהם הובילו את בית החינוך לאורך השנה כולה ושיבחה אותם על שגילו מעורבות ואכפתיות לאחר. המנהלת קראה לבוגריה לשאוף גבוה לעשייה חיובית, למצוינות ולהצטיינות.

הטקס של בוגרות ובוגרי מחזור כ”ג של בית החינוך “ארזים” התקיים בסימן “כולנו על גג העולם”. מנהלת בית החינוך, אורית נעוס בירכה ואמרה שהיא רואה נערות ונערים זקופים, בטוחים ושמחים, וליבה מתמלא בגאווה. המנהלת שיבחה את בוגריה ואמרה שהמחזור התאפיין בהישגים ובמעורבות חברתית. המנהלת קראה לבוגריה לחפש מטרות, לטפס על סולמות, ולפתוח דלתות.

הטקס של בוגרות ובוגרי בית החינוך “תדהר” התקיים בסימן “מסיבה מהאגדות – תדהר 2019”. מנהלת בית החינוך, סופי רחום בירכה את בוגריה – מחזור י”ז, ואמרה שהם  עברו דרך ארוכה מלאה במהמורות וחוויות, והוסיפה שכל אלו עיצבו אותם והותירו בהם חותם. המנהלת שיבחה את בוגריה על היותם למדנים, סקרנים ובעלי חשיבה מקורית, ועל כך שערכי מוסר, יושר ואהבת אדם הם מנת חלקם.

הטקס של בוגרות ובוגרי מחזור י”ח של בית החינוך “דליות” התקיים בסימן “יוצרים חלומות”. מנהלת בית החינוך, עפרה הירש בירכה את הבוגרות והבוגרים ואמרה שהערב אנו מסכמים וסוגרים מעגל. המנהלת ציינה את בוגריה על כברת הדרך שעברו ושעתה הם זקופי קומה, רעננים ובטוחים בעצמם. המנהלת שיבחה את בוגריה על שהובילו איכות לצד ערכיות, וציינה בגאווה שהם צמחו כיחידים ובעיקר ככיתה.

הטקס של בוגרות ובוגרי מחזור נ”ה של בית החינוך “אורנים” התקיים בסימן “נמשיך הלאה”. מנהלת בית החינוך, יפה ועקנין בירכה את הבוגרות והבוגרים ואמרה  שיחד הספקנו לעבור לא מעט רגעים של למידה והנאה. המנהלת שיבחה את בוגריה ואמרה להם שהיא רואה את תמצית החינוך בשני מושגים משלימים: אהבת האדם ומיצוי עצמי, וקראה להם לשלב בין שני הדברים, לא להרפות משאיפותיהם וחלומותיהם ולא לוותר על מה שיקר לליבם. המנהלת אמרה לבוגריה שהיא בוטחת בהם, וביקשה מהם לזכור שתמיד יוכלו להשפיע, שמנהיגות לוקחים ולא מקבלים, והכי חשוב, להיות אנושיים ומוסריים.

המנהלות כולן הודו לראש העיר, סימון אלפסי על שהוא מציב את החינוך בראש סדר העדיפויות, ולד”ר סימה ניסלבאום על הובלת אגף החינוך.

בנוסף למנהלות בירכו את הבוגרים גם ראש העיר, סימון אלפסי, מנהלת אגף החינוך, ד”ר סימה ניסלבאום, המחנכות, תלמידי שכבת ה, יושבי ראש הנהגות ההורים ונציגי ההורים. במהלך הטקסים חולקו לבוגרות ולבוגרים תעודות הגמר ושי מתנת העירייה.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“גאווה גדולה ועצומה לראות את הבוגרות והבוגרים שעברו כברת דרך של שש שנים בהן גדלו וצמחו. הבוגרים בלטו במעורבותם, בעשייתם ובתרומתם לבתי הספר שלהם ולקהילה. כראש העיר אני מייחס חשיבות עצומה לקידום החינוך היישובי, והחינוך נמצא אצלי תמיד בראש סדר העדיפויות. חשוב לי שכל תלמידה ותלמיד יקבלו את הטוב ביותר, ואני שמח שאנו מיישמים את החזון הזה הלכה למעשה. אני מודה לבוגרים ולבוגרות על כל מה שעשו ועל הטקסים הנפלאים, ומאחל להם הצלחה בחטיבה החדשה. תודה למנהלת אגף החינוך, למנהלות בתי הספר ולכל הצוותים המקצועיים והמנהליים, להנהגות ההורים ולכל ההורים על השקעה רבה  ועל שותפות לדרך וקידום החינוך היישובי למען ילדינו”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter