באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

תחרות “הנואם הצעיר” התקיימה בנשר

תחרות “הנואם הצעיר” התקיימה בנשר

תחרות “הנואם הצעיר” נערכה השבוע בעיר נשר. את התחרות שהתקיימה ב”בית לנדאו”, יזם מועדון רוטרי נשר, בשיתוף עם עיריית נשר.

האירוע נערך במעמד: ראש העיר נשר, אבי בינמו, שברך בתחילת האירוע את המשתתפים, מ”מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך בעירייה, יחיאל אדרי, יו”ר הנהלת רשת המתנ”סים נשר, חגי טנדלר, חברי מועדון “רוטרי נשר”, ובראשם נשיא המועדון, דני קרן, מכובדים נוספים, נציגי סגל ההוראה של בתי הספר וכמובן: משפחות התלמידים המתחרים וחבריהם. את האירוע הנחתה העיתונאית, טלי ליבמן.

זוהי השנה השלישית ברציפות, שמועדון רוטרי נשר, מקיים את תחרות “הנואם הצעיר”, שמטרתה: לעודד תלמידים למצוינות, ולהכשירם לעמוד בפני קהל ולהביע את עצמם בצורה הברורה והמשכנעת ביותר. עיריית נשר, שתומכת ומברכת על הפעילות של רוטרי בעיר, פרסה את חסותה על האירוע.

תחרות הנואם הצעיר בנשר (קרדיט צילום: רוטרי נשר)

מלאכתם של שופטי התחרות: תמי ברק – יו”ר נעמת במרחב חיפה והקריות, ד”ר רון שפיגל – בעל תואר במדעי הרוח ובמנהל ציבורי, אשר כתב ופרסם מספר ספרים, ושל אדם בן נתן, מדריך בדיבייט ורטוריקה, לא היתה פשוטה כלל ועיקר. התחרות בין התלמידים היתה צמודה, הרמה היתה גבוהה, אך לבסוף הוכרזו הזוכים אשר עתידים להתמודד בשבוע הבא בתחרות המחוזית שתתקיים בחיפה.

בקטגורית בתי הספר היסודיים, התחרו השנה תלמידי כתה ה’ מבית הספר היסודי “גלילות” מנשר, ותלמידי בית הספר “זבולון המר” מטירת הכרמל. בקטגוריה זו זכה: שגיב מרום, תלמיד כתה ה’, מבית ספר ע”ש זבולון המר בטירת כרמל. הנאום שלו עסק ב”אלימות ודרכי מניעה”. שגיב הציג את בעיית האלימות בבתי הספר ונתן מספר עצות להתמודד עם התופעה.

בקטגורית חטיבות הביניים, לקחו חלק תלמידי חטיבה ב’ מקרית החינוך ע”ש יצחק רבין בנשר. את המקום הראשון קטף תלמיד כיתה ח’, ליאל בוסקילה, שדיבר על הנושא: “סמים קלים לאשר או לאסור”. את הערב ליוו בשירה “החברים של רני” – הלהקה הייצוגית של נשר הפועלת תחת רשת המתנ”סים בעיר, בהנהלתו של רני חיים.

נשיא מועדון רוטרי נשר, דני קרן: “מועדון רוטרי פועל בעיר נשר כבר שלוש שנים וזוכה לתמיכה וגיבוי מלא של ראש העיר אבי בינמו. המועדון הוא חלק מארגון רוטרי עולמי של אנשי עסקים ובעלי מקצועות חופשיים, החברים בו מטפחים קשרים חברתיים ומקצועיים, פועלים למען הקהילה המקומית ומקדמים פרויקטים הומניטריים בעולם. אחת הפעילויות שמקיים מועדון רוטרי נשר וזוכה להצלחה ותהודה רבה היא תחרות “הנואם הצעיר”, תחרות שהיא מיזם לקידום תורת הדיבור בקרב הנוער, קידום תרבות הדיון, יכולת ביטוי, עידוד למצוינות ושאיפה להצלחה”.

 

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter