באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

תחזית אסטרולוגית 23/02 – 17/02  

תחזית אסטרולוגית   23/02 – 17/02  

 

 

מזל טלה 

בני מזל טלה בתקופה שבה הם מצליחים להתחבר לאמונה הפנימית וליכולת לזרום אל הלא נודע . אתם מוכשרים הנכחות שלכם בשטח חזקה ותהיו מחוזרים ע”י בני המין השני, האפשריות רבות אך אינכם מצליחים להתמקד. כל בחירה שתעשו תוביל אתכם להגשמה והצלחה. האתגר שלכם השבוע להיות בנוכחות עמוקה היכן שתגיעו. בסוף שבוע תוזמנו לכל מיני מקומות בילוי בעיר ומחוצה לה והאווירה תהיה טובה. יום ראשון הישארו בסביבות הבית למנוחה ולמחשבה ויום שני תקבלו בשורות טובות בתחום העשייה והפרסום. ימי שלישי ורביעי ימים לא קלים אתם תצטרכו לסיים דברים שהתחייבתם בעבר ומשהו מהמשפחה יזדקק לכם. יום חמישי טוב להתחזק בזוגיות לכו למקום בילוי רומנטי השימו את מה שהבטחתם במשך השבוע לבני זוגכם.

ימים טובים להשקעות והימורים: חמישי

 

מזל שור

בני מזל שור נדרשים השבוע להסתגל לשינויים שנכפים עליכם ללא כול כוונה בכול תחומי החיים, השינויים שאתם מרגישים ישחררו אתכם ויאפשרו את צמיחתכם הדרך קצרה ומהירה. האתגר שלכם השבוע לא לפחד ולקבל את השינויים. בסוף שבוע תצאו לטייל תבקרו במקומות חדשים ולפנויים שבנכם מצפה הכירות עם בני המין השני. יום ראשון יתחדש קשר עם חבר מהעבר ויום שני קצת זהירות, יום מדוכדך אתם מתמקדים בחצי כוס הריקה ובשלילי כדאי ורצוי לשנות גישה  ולא לברוח למקומות שיזיקו לכם, הפנימו וקבלו שכול שינוי הוא לטובתכם השבוע. יום שלישי מצב הרוח ישתפר צאו מהבית כול פעילות גופנית או הליכה רגלית תטיב עמכם ותחדש אנרגיות. יום רביעי תפגשו עם חברים טובים ויום חמישי תקבלו בשורה הקשורה בכסף.

ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי

 

מזל תאומים 

בני מזל תאומים שאפתנים רציניים ובעלי הישגים מוכחים בכול תחום שיעסקו, יש לכם את הכישרון והיכולת ליישם כל רעיון שעולה לכם, אתם יכולים לעסוק בכל תחום שתבחרו בייחוד השבוע. השבוע תחושו מאוכזבים מפני שהשקעתם רבות והתוצאה אינה כפי שציפתם, אבל אל דאגה זה זמני. השבוע לא פשוט התמקדו בחצי כוס המלאה ובפירות שכן הצלחתם להשיג זה ישפר את הרגשתכם. האתגר שלכם השבוע להיות פחות רגשיים ולקבל שינויים דרך ההיגיון והשכל. בסופ”ש תבלו עם בני המשפחה הקרובה ובשבת תבלו עם חברים קרובים. יום ראשון תחוו אכזבה רגשית ויום שני אתם חכמים יותר ותדעו להיכן לפנות. יום שלישי תקבלו בשורה טובה. יום רביעי תהיה לכם את היכולת להתמודד עם הקשיים שנוצרו. יום חמישי צאו מהשגרה לבלות.

ימים טובים להשקעות והימורים: רביעי

 

מזל סרטן 

לבני מזל סרטן זה הזמן להוציא לפועל ולהציג דברים שהשקעתם, אל חשש תקבלו ביקורות טובות. ההצלחה לא תלויה באף אחד רק בעצמכם והאמינו ביכולות שלכם. השבוע תינתן לכם הזדמנות אל תדחו אנשים שיזדמנו לכם בדרך. בנושא הקרירה יש התקדמות שעליכם לזהות אותה. בתחום האהבה אתה מוקף בחברים טובים וניתנת לכם ההזדמנות אך אינכם מבחינים בה מפני שאתם סגורים או ממוקדים במטרות אחרות. בסוף שבוע תבלו עם חברים טובים חלק מכם מצפה נסיעה מעבר לים. ימי ראשון ושני ימים מאד רגישים תהיה לכם אכזבה בתחום הזוגיות בלי צפיות אם אתם החלטתם לא להשקיע בבני הזוג השבוע. יום שלישי תהיה נאמן לדרך שלך ולא לשמועות בדרך. יום רביעי הישארו בסביבות הבית ויום חמישי טוב להתחלת פעילות גופנית לבני המזל.

ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי

 

מזל אריה 

בני מזל אריה נכנסים לתקופה נוחה יותר דווקא מזג באוויר מביא אתכם אנרגית למקומות טובים, אתם מפוקסים ומצליחים להגיע למטרות שהצבתם, יציבות וקביעות מקנה לכם בטחון ושלווה. בתחום הקרירה תקבלו קביעות או תפקיד שמאתגר שבו תוכלו לתת ביטוי ליכולות שלכם. התקשורת עם הסביבה חיובית ותוכלו להתקדם מהר. האתגר שלכם השבוע הוא לנוע מהר וחזק כיאה לבני המזל. בסוף שבוע תבלו עם חברים טובים כדאי לא להישאר בבית במיוחד לפנויים מבני מזל אריה. יום ראשון יום טוב לסדר ולארגן את בית מחדש ויום שני נסו להיות יותר מפוקסים גם בעבודה. יום שלישי יום של חשבון נפש פנימי במעשי העבר כדי להגיע להחלטה. יום רביעי שימו לב שאתם תחלקו את הזמן בצורה מאוזנת ויום חמישי עצרו וחשבו מחדש את הרצונות האמיתיים שלכם.

ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון

 

מזל בתולה 

בני מזל בתולה במצב רגיש, מנסים לברוח מהרגשות ומהתחושות שמרגישים כלפי בני הזוג וכלפי האנשים הקרובים, הרגישות והפגיעות גבוהות מהרגיל, קשה לכם לתת ביטוי למה שאתם מרגישים זה פוגע בכם פיסית, מן חולשה אנרגטית, האתגר שלכם השבוע לא להיכנע לקולות שמסיטים מהדרך שמתאימה לכם . שישי ושבת לא יהיו קלים אתם מנסים למצוא את השקט הפנימי והשלווה ובכל זאת משהו מסעיר אתכם ולא נותן שקט. יום ראשון מצב הרוח ישתפר תחזרו לשגרת העבודה ששם אתם מרגישים טוב. יום שני טוב להרחבת האופקים ויום שלישי יום לא נוח כל מיני דברים בבית שהתחייבתם לעצמכם לתקן ולשפר, הוצאות בלתי צפיות. יום רביעי חבר מהעבר יצור אתכם קשר ויום חמישי צאו מהשגרה ובלו עם חברים שאתם מרגישים איתם חופשיים ביותר.

ימים טובים להשקעות והימורים: רביעי

 

מזל מאזניים 

בני מזל מאזניים נמצאים בתקופה נוחה שאפילו לא מודעים לה, בתחום הקרירה אתם מצליחים למצוא את מקומכם בחברה ובעשייה, התקשורת שלכם טובה ויחד עם זאת עדיין לא מספק אתכם תמיד יהיה משהו שיצליח לערער את הביטחון. אתם לא סומכים על אף אחד רק על עצמכם. האתגר שלכם השבוע זה לשחרר ולזרום. יום שישי הישארו בסביבות הבית יהיו עיכובים ודחיות ובשבת מצב הרוח ישתפר וחברים טובים יזמינו לטיול מחוץ לעיר. יום ראשון היזהרו מפליטות פה מיותרות ליד אנשים בעבודה. יום שני תעבדו  שעות נוספות כדי להשלים פיגור ויום שלישי כדאי לחזק את הזוגיות. ימי רביעי וחמישי טוב להתפתחות רוחנית שתעזור לכם בקידום הקרירה ומפגשים עם אנשים חדשים שיתנו לכם כיוון מחשבה חדש לגבי עיסוק חדש.

ימים טובים להשקעות והימורים: שני וחמישי

 

מזל עקרב

בני מזל עקרב נכנסים לשבוע מרגש ומלא פעילות בכמה תחומים, אתם מלאי מרץ ואנרגיה יחסית לשבועות האחרונים, יותר מאוזנים ומפוקסים. משהו מתחיל להתעורר אצלכם, הביטחון חוזר וקדימה לפעולה. האתגר שלכם השבוע לא לעצור את עצמכם ולנוע קדימה. בסופ”ש תוזמנו לחברים ולפנויים שבניכם מצפה הכירות עם בני המין השני, הנוכחות שלכם בשטח בולטת ואי אפשר להתעלם מכם. יום ראשון טוב לחדש קשרים מהעבר ויום שני תפגשו עם בני משפחה קרובה לאירוע אינטימי ושקט יכול להיות עם בת הזוג לבד. יום שלישי יום לא נוח לכם קחו אוויר יש לכם נטייה לכעוס ללא סיבה ניראת לעין במיוחד על הקרובים. ימי רביעי וחמישי מצפה לכם עבודה רבה לסיום פרויקטים חשובים, אל תחנקו את הביטוי שלכם כדי לא ליצור רגישות באזור הצוואר והגרון.

ימים טובים להשקעות והימורים: שני

 

מזל קשת

לבני מזל קשת יש עוצמה רוחנית רבה המאפשרת לכם לפתור כמעט כל בעיה בהצלחה. אתם צריכים לפעול ברכות, חכמה ובסבלנות, כך תשיגו את מבוקשתכם. בתחום הקרירה יש לכם תוכניות חדשות שיכולות להביא לכם רווחים אבל ההססנות והזהירות מעכבת אתכם. לכן הרפו כיוון שהכיוון שבחרתם יהיה חיובי.האתגר שלכם השבוע להתחבר לכוח גדול מכם ולהאמין בעצמכם. בסוף שבוע תוזמנו לבילוי מחוץ לעיר תבקרו במקומות חדשים וירוקים תפגשו עם חברים טובים מהעבר הרחוק. יום ראשון הוצאות כספיות גדולות ויום שני אל תנסו לעשות דברים לא צפויים שיעוררו מתח עם הקרובים למרות האומץ שקיים בכם. יום שלישי יום שכדאי להתחבר לעצמכם ולהאמין ביכולות העצומות שלכם ויום רביעי חבר טוב יבקש את עזרתכם. יום חמישי תקבלו בשורה חיובית בתחום הקרירה.

ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי

 

מזל גדי 

לבני מזל גדי זהו שבוע טוב של פעילות ותנועה,  לכן עדיף לכם כמה שיותר לצאת מתחומי הבית והעיר הרבו לצאת מהבית להיפגש עם אנשים שקשורים לעבודה שלכם, הפעילו את האינטואיציה ושמעו לקול הפנימי שלכם, כך תוכלו להגיע מהר יותר לתוצאות טובות ומהירות. האתגר שלכם בשבוע לנצל את כוח מהירות המחשבה כדי לקדם את העסק ודברים שבאמת מעניינים אתכם בסוף שבוע תצאו לטיולים ותבקרו בני משפחה קרובה. יום ראשון לא יהיה לכם קל יהיו עיכובים ודחיות ויום שני אתם תתחילו פרויקט חדש ולא צפוי. יום שלישי שחררו ואל תקשיבו לאנשים שמנסים לשאת עצות, סמכו אך ורק על עצמכם, כך תגיעו לתוצאות שאתם רוצים. יום רביעי תצטרכו לשנות לגישה סבלנית כדי להגיע למטרה  ויום חמישי הישארו בסביבות הבית משהו מהמשפחה יזדקק לכם.

ימים טובים להשקעות והימורים: חמישי

 

מזל דלי 

בני מזל דלי מתחילים לצאת מהתקופה הקשה שהייתה להם לאחרונה והולכים לקראת תקופה מעודדת ומחוזקת יותר. אפשריות תעסוקה חדשים יפתחו בפניכם. האתגר הוא לפתוח את הראש והלב. בסופ”ש תבלו עם בן זוג שלכם בבילוי רומנטי ותקבלו הצעה לחיזוק הקשר. ביום ראשון נושא הכספים שמעסיק אתכם דורש יותר זהירות מצידכם ויותר שיתוף פעולה עם הקרובים אילכם וביום שני תקבלו בשורה חיובית בתחום הקרירה. ביום שלישי זמן טוב להרחבת אופקים לקורס או השתלמות. ביום רביעי תהיו במצב רוח סוער קשה לכם להשלים עם דברים שאינם תואמים את צפייתכם, מומלץ לשקול ולבחון את המצב בצורה שקולה והגיונית. ביום שלישי תמצאו פתרון טוב ונוח לבעיה ישנה שתצוץ שוב. ימי רביעי וחמישי לפנויים רגשית שבניכם הכירות חדשה נראית נקודת פתיחה לקשר זוגי אל תפספסו.

ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי

 

מזל דגים

בני מזל דגים נכנסים לשבוע לא פשוט, התחום המקצועי יעמוד במרכז. אתם מתעייפים מהר, נשחקים מעבודה מאמצת ומעייפת, תרגישו בצורך של שינוי או חידוש  והדבר יבוא לידי ביטוי  גם באופן גופני אתם רגישים יותר. האתגר שלכם השבוע לטפל בבעיות רפואיות אם יתעוררו. בשישי ושבת תבלו עם חברים קרובים שיעשו לכם מצב רוח טוב. לפנויים שבניכם קשר שיתחיל עכשיו יתאפיין בהתלהבות, ובתחושה של אהבה. יום ראשון היזהרו מכניעה ללחצים שמפעילים עליכם בעבודה, למרות תחושת האחריות והמחויבות החזקה שלכם הפעם אין סיבה שתיקחו משימות נוספות. ביום שני הוצאות כספיות מעבר לצפוי וביום שלישי הישארו בבית. ביום רביעי זמן טוב להתחלות ויזמות חדשה וביום חמישי זמן טוב לברר עם עצמכם מהו סוג הקשר הרצוי לכם בתחום הזוגיות ולא להעצים את הטעויות.

ימים טובים להשקעות והימורים: רביעי

 

www.adinaor.co.il

מאת הפרפסיכולוגית ומדיום עדינה אור

טל’: 053-623-8757

 

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter