באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

תחזית אסטרולוגית מ- 16.9.16 עד 22.9.16

מאת הפרפסיכולוגית ומדיום עדינה אור
טל’:03-5220981 ; 04-8516107

מזל טלה
שבוע לא פשוט עובר על בני מזל טלה אתם עסוקים עסוקים רבות עם ענייני הלב והרגש. גם החום מכביד עליכם  תחושה של כבדות מלווה אתכם. אתם צריכים להקשיב לגופכם  ולא להילחם בו. שמעו לציווי הפנימי שלכם הוא לא מטעה. קחו תוספים לחיזוק מערכת החיסונית שלכם או התייעצו עם מומחה. ההרגשה הזו תלווה אתכם עד יום רביעי וביום חמישי תרגישו טוב יותר ותוכלו להשלים את מה שהחסרתם בתכנונים שרציתם. אדם מן העבר ירצה לחדש אתכם קשר, הוא יגיע עם כוונות רציניות ותקבלו הצעה למיסוד היחסים. בסוף שבוע אורחים מרחוק יגיעו לביקור  וזה זמן טוב לצאת איתם מהבית למקום בילוי מעניין וחמים אנרגטית.
ימים טובים להשקעות והימורים: שני

מזל שור
בני מזל שור ירגישו טוב בשבוע ירגישו משוחררים ובטוחים, כספים יכנסו אילכם ממקור בלתי צפוי וכך תוכלו לתכננן את העתיד הקרוב בצורה נבונה יותר. עברה עליכם תקופה לא קלה לאחרונה, כבר בתחילת שבוע תרגישו מלאי אנרגיה ומרץ. דברים מתחילים לזוז לכם כפי שאתם רוצים ומצפים. אין עיכובים ודחיות ותוכלו להגיע לתוצאות טובות בתחום הקרירה, כל הפחדים והחוסר יציבות שלוותה אתכם לאחרונה בתחום הזוגיות תעלם. אתם מתחילים להיפתח ולתת מעצמכם יותר. בני מזל שור יגיעו ליותר שלמות במערכת הזוגית. זהו שבוע של הפתעות והזדמנויות ואם אתם פנויים כל השבוע טוב להיכרות עם בני המין השני דרך חברים או במקום העבודה שלכם. אל תדחו הזמנות.
ימים טובים להשקעות והימורים: רביעי

מזל תאומים
לבני מזל תאומים שבוע מלא הפתעות בעיניי הלב, נוכחותכם הכריזמטית מסייעת לכם להוציא לפועל רעיונות חדשים וישנים. יום ראשון תוזמנו לאירוע הקשור להמשך הקרירה שלכם תפגשו אנשים שיכולים לקדם אתכם. בני מזל תאומים לפני שינוי בתחום העבודה כנראה שתכנסו לתחום חדש, אמנם לא יהיה קל אבל הרבה יותר מאתגר ומעניין. יום שני  יש לכם נטייה לחולשה גופנית המזג האוויר משפיע עליכם שימרו על הבריאות. יום שלישי רצוי להישאר בסביבת הבית. יום רביעי מצב הרוח יחזור אליכם ומצב הבריאותי יוטב גם. יום חמישי מצפה לכם קורס  קצר. סעו בזהירות השבוע. בסוף שבוע זמן טוב לטפל בבית בכל מיני דברים שדחיתם זמן טוב לסדר וארגון מחדש בבית.
ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון

מזל סרטן
בני מזל סרטן נמצאים השבוע במצבי רוח משתנים, הדאגות הכלכליות והמחשבה על העתיד מטרידה. מומלץ להיעזר עם איש מקצועי להמשך דרכם. הבלבול וחוסר השקט שאתם נמצאים עלול להביא איתו החלטות שגויות, אתם מרגישים בצורך בשינוי מהותי, אמנם יש עיכובים בתוכניות אתם צריכים להבין שהכול זמני ולתת לזמן את הזמן. יום ראשון מצפה לכם אורח. יום שני  יום לא קל שימרו על תזונה בריאה. אתם נמצאים בפרשת דרכים בקשר לזוגיות. יום שלישי תוזמנו לאירוע אצל בני המשפחה או חברים. יום רביעי הרבה עבודה נסו לחלק את העומס של העבודה עם אחרים, אל תיקחו לבד אחריות. יום חמישי משהו ינסה לעכב לכם את התוכניות ובסוף שבוע אנרגיה טובה ובן הזוג יגיע עם הצעות רציניות.
ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי

מזל אריה
בני מזל אריה נמצאים בשבוע רומנטי ומנצלים את הזמן הזה כדי להדק את מערכת היחסים. אתם יותר מתוקשרים ותמיד נמצאים בחברת אנשים וחברים. בני מזל אריה בשבוע של סיומי מאבקים. הצלחה, פתרון לבעיות שהעסיקו אתכם זמן רב ואיזון ברגשות, אתם תהיו מסופקים מהתוצאות יום ראשון מצפה לכם פגישה רומנטית וביום שני תקבלו הצעה לגורים משותפים. יום שלישי יגיעו אלכם כספים ממקור בלתי צפוי ותקבלו תשובה חיובית ממקום העבודה. יום רביעי חבר יפתיע אתכם בביקור קצר ותבלו איתו. יום חמישי ובסוף שבוע תרגישו מין ירידה באנרגיה הרגישות שלכם גבוהה  ואתם תהיו לא נעימים לסביבה, מומלץ להיות בבית ולשמוע לקול הפנימי שלכם. זמן טוב להתכנסות פנימית ולא כדי להחליט החלטות משמעותיות.
ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי

מזל בתולה
בתחילת שבוע בני מזל בתולה מקבלים בשורות טובות ומשמחות בענייני קרירה אתם מחזקים את מעמדכם ובתחום הזוגיות יהיה שבוע רומנטי, תהיו מחוזרים. עכשיו אתם יכולים לנוח לאחר תקופה ארוכה שהשקעתם מעבר לכוחכם. יום שני הישארו בסביבות הבית יש לכם נטייה להתייבשות. הרבו בשתיית מים וקחו איתכם אבן קריסטלית להגנות נגד אנרגיות שליליות שיש סביבכם אל תהלכו רכיל עם חברים לעבודה. יום שלישי תחזרו לעצמכם קשה לכם להישאר בבית. אתם חסרי סבלנות ולא יכולים לשבת במקום אחד ולנוח. יום חמישי מצפה לכם פגשה רומנטית ותקבלו מתנה קטנה אך מקורית ובעלת חשיבות מאדם חשוב לכם. בסוף שבוע מומלץ לא לצאת מהבית עדיפות למנוחה,רגיעה בקריאת ספרים.
ימים טובים להשקעות והימורים: חמישי

מזל מאזניים
בני מזל מאזניים אנרגטיים נמצאים במצב רוח טוב והתקשורת שלכם מעולה. זה זמן טוב לפתח קשרי עבודה חדשים תפגשו אנשים שיכולים לקדם את מעמדכם. בסוף שבוע עסוקים בעבודות הבית. ימי ראשון ושני  יגיעו בשורות טובות הקשורות בכסף . משהו שאתם מחכים לו הרבה זמן. זה זמן טוב גם לחסוך את הכסף ופחות להוציא. אתם תרגישו יותר יציבות כלכלית  וזה הזמן גם לחשוב כיוון עצמאי. כנראה שתעבדו בשני מקומות. אתם מציבים לכם יעדים ומטרות בתקופה זו וזה האתגר שלכם להגיע להשיג את היעדים. יום שלישי מצפה לכם קורס קצר וביום רביעי אחד החברים הקרובים לכם יגיע אלכם עם הצעה עסקית, אל תתפתו להצעות מפני שזה לא הזמן .שימרו על מה שקיים. יום חמישי ובסוף שבוע תהיו עסוקים בעבודות הבית.
ימים טובים להשקעות והימורים: שני

מזל עקרב
בני מזל עקרב נמצאים בתקופה לא קלה, הרבה חשבון נפש עם עצמכם ועם העשייה שלכם. אתם מרגישים תקיעות מסוימת ורוצים להתפתח רוחנית אך עדיין לא מצאתם את הזמן המתאים. בסוף השבוע הישארו בבית למרגוע ומנוחה . נסו להימצא בשקט מפני שיהיו ימים לא קלים ופשוטים בעבודה. אל תשמעו לרכילות מרושעת. גם ביום ראשון מומלץ להישאר בבית, בני מזל עקרב מרגישים חולשה וחוסר יציבות. יום שני ההרגשה תשתפר ותחזרו לעצמכם. מצפה לכם הרבה עבודה ותקבלו בשורה משמחת הקשורה בכסף. יום שלישי רצוי לכם סדנא במודעות אתם מרגישים שאתם זקוקים להדרכה שם תפגשו אנשים מרתקים.  יום רביעי נסיעה מחוץ לעיר הקשורה להמשך הקרירה שימו לב להופעה החיצונית. יום חמישי תוזמנו לאירוע ותפגשו שם בני משפחה רחוקה וקרובה.
ימים טובים להשקעות והימורים: רביעי

מזל קשת
בני מזל קשת  נמצאים בתקופה של מעברים  רגשיים ופיזיים, תקופה לא קלה לבני המזל אך עם הרבה מוטיבציה לשנות ולהתקדם הלאה. מערכת שבה אתם נמצאים מתחילה לקבל יציבות, אתם מרגישים בטוחים יותר בתוך המערכת הזוגית. יום ראשון תצאו לבילוי במקום מיוחד ורומנטי.  ימי שני ושלישי הישארו בסביבות הבית למרגוע ומנוחה. בתחום הקרירה לבני מזל קשת נמאס ואתם רוצים שינוי, אבל חוץ מלרטון אינכם עושים מהלך, זה משפיע על מצב הרוח שלכם חכו למועד טוב זה לא הזמן לשינויים. יום רביעי זה הזמן לחשבון נפש ופעילות רוחנית . יום חמישי  יום טוב לארגון מחדש של הבית עיצבו את הבית בצבעים. אתם מאד יצירתיים וזה הזמן להביא כישרונכם . בסוף שבוע תרגישו טוב רגועים  ותבלו במקום שקט ורגוע.
ימים טובים להשקעות והימורים: חמישי

מזל גדי
שבוע לא קל עובר על בני מזל גדי מבחינה בריאותית הקפידו על תזונה נכונה ויטמינם או תוספי תזונה ומנוחה. אתם רגישים ומושפעים השבוע ממזג האוויר מן הרגשת חוסר תנועה. זהו שבוע שבו אתם גם צריכים להחליט החלטות גורליות עדיף לדחות למועד טוב יותר מפני שהשבוע מסמן אצלכם חוסר יציבות מצבי רוח משתנים ואתם לגמרי לא החלטיים וסגורים. מצבכם הכלכלי לא מזהיר וזה מוסיף למצב הרוח שלכם. ימי ראשון ושני הישארו בסביבות הבית יש לכם חולשה וחוסר אנרגיה. ויום שלישי מצב רוח משתפר יום רביעי ימשיך לא להיות לכם קל שום דבר לא זז כפי שרציתם.  יום חמישי אל תצאו לקניות כדי לשפר את מצב הרוח שלכם. בסוף שבוע תוזמנו לאירועים ומעניינים אל תדחו הזמנות לפנויים שבניכם מצפה פגישה  עם בני המין השני.
ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי

מזל דלי
לבני מזל דלי מצפות הפתעות רבות והזדמנויות מלהיבות, אתם מאד פופולאריים, במרכז העניינים, ומושכים תשומת לב. רבים יחזרו סביבכם, אתם אופטימי ומשדרים זאת לסביבה ובכך אתם מושכים בעניין רב את בני המין השני. ימי ראשון או שני יקבלו בני מזל דלי הצעת עבודה חדשה או תפקיד חדש, הממונים מרוצים מכם וזה זמן טוב לקידום משמעותי תכנסו לתחום חדש ויצירתי. יום שלישי מצפה לכם פגישה רומנטית זה גם הזמן לחזק  את הזוגיות הנוכחית. אתם מאוהבים ויודעים גם איך להשקיע בבני זוגכם .יום שלישי חלק מכם ייסע לבלות אצל בני המשפחה הקרובה. יום רביעי פגישה עם חברים מן העבר. יום חמישי הישארו בסביבות הבית יש לכם נטייה לרגישות יתר כלפי הסביבה הקרובה. רצוי בסוף השבוע הישארו בבית לשקט ומרגוע.
ימים טובים להשקעות והימורים: שני ושלישי

מזל דגים
בני מזל דגים מתחזקים אתם מוקפים בתמיכה של חברים ואנשים מעריכים את נוכחותכם. בתחום הרומנטי הקשר הזוגי יתחזק ולפנויים שבניכם יש סיכוי טוב להכיר ולהיות בקשר רציני עם בני המין השני שיארך זמן רב. כספים יגעו אלכם ממקורות בלתי צפויים ויאזנו את חשבון הבנק שלכם. מבחינה בריאותית אתם מרגישים טוב. אתם צריכים לשמור על עצמכם לאכול מאוזן והכי חשוב לעשות פעילות גופנית. בסוף שבוע זמן טוב לטיולים תבקרו במקומות חדשים לפנויים שבנכם אל תדחו הזמנות מצפות לכם הרבה הפתעות בדרכים. תחילת שבוע טוב להישאר בבית. מיום שלישי תפגשו עם בני משפחה או חברים קרובים. יום רביעי לפנויים שמבניכם מצפה פגישה רומנטית, תתחילו השבוע מערכת זוגית חדשה. יום חמישי תוזמנו לאירוע אל תסרבו להזמנות.
ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter