באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

הורוסקופ: תחזית אסטרולוגית מתאריך 10/02/2017 ועד תאריך 16/02/2017

הורוסקופ: תחזית אסטרולוגית מתאריך 10/02/2017 ועד תאריך 16/02/2017

 

תחזית אסטרולוגית שבועית עבור שבוע 2 פברואר 2017 מאת הפרפסיכולוגית ומדיום עדינה אור

מזל טלה

בני מזל טלה יודעים להתנהל בשגרה לא שפויה, אתם ממשיכים להתקדם בתחום הקרירה, עדיין המשפחה דורשת את תשומת הלב. יש לכם חוזק פנימי גדול שאתם מגלים אותו בתקופה זו. בתחום הכספי מצפה לכם בונוס וקידום יתכן גם ממקור בלתי צפוי. בנושא הרומנטי תקבלו הצעה למיסוד הקשר ולפנויים שביניכם הכירות השבוע עם בני המין השני תהיה רצינית לטווח ארוך. האתגר שלכם השבוע לשנות את האוכל לבריא יותר. בסופ”ש סערת רגשות תלווה אתכם שימרו על הבריאות ואיכלו אוכל בריא חברים יגיעו לביקור. יום ראשון יש לכם נטייה לשיפוטיות וביקורתיות. יום שני מצפה לכם נסיעה מחוץ לעיר. ימי שלישי עד חמישי קחו אוויר יש לכם נטייה להתפרצויות וכעסים על הסביבה. בתחום הזוגי שפרו את המערכת שלכם דברו ואל תשמרו בבטן

ימים טובים להשקעות והימורים: שני

 

מזל שור

בני מזל שור צריכים לשנות את קו המחשבה ולהכניס לעצמכם קצת שמחה ואופטימיות, להתייחס לעצמכם ולסובבים אתכם בקלילות ובלי דרמות. זמן טוב להתחיל לטפח את הכישרון שלכם להתפתח רוחנית, ולהודות על מה שיש. האתגר שלכם השבוע לקום מאזור הנוחות ולשנות הרגלים, זמן טוב גם לחדש את המלתחה שלכם. סופ”ש זמן טוב לבלות עם בני המשפחה הקרובה האווירה תהייה חמימה ולפנויים שבנכם תוזמנו לבילוי מחוץ לבית במקום רחוק. ימי ראשון ושני תוזמנו להשתלמות קצרה זמן טוב להרחבת אופקים. יום שלישי מפגש עם חברים טובים תוזמנו אליהם ויום רביעי חבר מהעבר שהייתם בנתק הרבה זמן יפתיע בביקור. יום חמישי מצב רוח טוב ותהיה זרימה של דברים, התקשורת שלכם השבוע תהיה מעולה נצלו את זה בלדחוף פרויקטים גם בתחום החברתי ובתחום הקרירה.

ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון

 

מזל תאומים

בני מזל תאומים לא יודעים לשמור טינה, אתם לא שומרים אצלכם את המחשבות ואומרים מה שאתם חושבים. האתגר שלכם השבוע הוא לא מה להגיד אלא איך להגיד. לתרגל שקט פנימי ומדיטציה ולהסתכל על חצי כוס המלאה. אתם נמצאים בפרשת דרכים במערכת היחסים שבסופו תחליטו על מגורים משותפים, באהבה בסוף מנצחת, בתחום הכספי עדיין אתם צריכים לעשות חשבון להוצאות. בסוף שבוע תהיו במצב של בלבול וחוסר בטחון אתם מוצפים אינפורמציה, שמעו לקול הפנימי שלכם, הרגשה הזו תלווה אתכם עד יום שני. ימי ראשון ושני מצפה לכם עבודה רבה אתם תצטרכו להחליף עובד שחלה ויום שלישי מצב הרוח ישתפר ותוזמנו לאירוע. יום רביעי שימו לב לדרישה כספית שתצוץ בדקו היטיב את הדרישה.  יום חמישי תקבלו הצעה למיסוד הקשר זוגי חדש.

ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי

 

מזל סרטן

בני מזל סרטן צריכים להסתכל השבוע על חצי כוס המלאה, להחדיר לעצמכם מעט אופטימיות, בתחום הקרירה אמנם יש עיכובים אבל זה לזמן קצר, אתם חסרי סבלנות אל דאגה דברים יסתדרו לשביעות רצונכם לבסוף. בתחום הזוגיות מצפה לכם תפנית חיובית ובנושא הכספי היזהרו מהוצאות מיותרות ובלתי הגיוניות, דחו רכישות גדולות למועד מאוחר יותר. האתגר שלכם השבוע להיות בשמחה למרות המצב ולזכור שזה זמני. בסוף שבוע תהיו מחוזרים תוזמנו לכל מיני מקומות בילוי שווים. יום ראשון הישארו בבית למנוחה ורגיעה ויום שני לחלק מכם מצפה נסיעה מעבר לים. יום שלישי תקבלו בשורה הקשורה בכסף ויום רביעי הרגישות והפגיעות יהיו גבוהים מהרגיל זה גם יום של עיכובים ודחיות. יום חמישי יום טוב לחזק את הזוגיות להפתיע ולא לקפוא על השמרים.

ימים טובים להשקעות והימורים: חמישי

 

מזל אריה

לבני מזל אריה רצוי לצאת ולטייל לטייל מזג האוויר הנוח מוציא אתכם לטבע לירוק ולמקומות חדשים כדי להחליף ולחדש אנרגיה, זמן טוב לפרוס כנף ולהפסיק לקטר. בתחום הקרירה אתם לקראת פרויקט חדש ומכניס. בנושא הזוגיות זמן טוב להתפשר ולא להרגיש שהתכופפתם או נכנעתם, האתגר שלכם השבוע לצאת מהאגו ולתת לאחרים להוביל פשוט לבטוח בסובבים אתכם. בתחום הכספי עדיין עושים חשבון יתכן ויגיע ממקור ביליתי צפוי שיעזור לכם לסיים את החודש. בסופ”ש תוזמנו לבילוי אצל חברים או מחוץ לעיר זמן טוב גם לחיזוק בזוגיות שאתם נמצאים. יום ראשון מצפה לכם נסיעה מחוץ לעיר או מעבר לים ויום שני חבר מהעבר יחדש אתכם קשר. יום שלישי הישארו בבית לשקט ומנוחה. ימי רביעי וחמישי זמן טוב לאיכות ופנאי לעצמכם.

ימים טובים להשקעות והימורים: רביעי

 

מזל בתולה

בני מזל בתולה צריכים השבוע במיוחד כוחות להרים את עצמם לפעול, ליזום ולהתחיל לעבוד קשה. יש לכם יכולת כבירה לעבודה וזהו זמן טוב להראות את הכישורים והניסיון שיש לכם אל תחכו לאף אחד. אתם אמנם צריכים להשקיע יותר. האתגר שלכם השבוע לטפח וחברים את הביטחון העצמי שלכם ולהפסיק עם בביקורתיות, פשוט להסתכל על חצי כוס המלאה, זה גם יעזור לכם בתחום הבריאותי. בשישי ושבת הנוכחות שלכם בשטח בולטת ואי אפשר להתעלם מכם כשאתם רוצים כמובן. יום ראשון טוב לחדש קשרים מהעבר ויום שני תפגשו עם בני משפחה קרובה למפגש קטן. יום שלישי יום לא נוח לכם קחו אוויר יש לכם נטייה לכעסים דווקא על הסובבים הקרובים שלכם. ימי רביעי וחמישי מצפה לכם עבודה רבה לסיום פרויקטים חשובים.

ימים טובים להשקעות והימורים: שני

 

מזל מאזניים

בני מזל מאזניים צריכים להפסיק לחשוב ולהתחיל לפעול, לסמוך על האינטואיציה שלכם, להאמין בעצמכם כדי לקבל את ההחלטות הנכונות. אתם נמצאים לפני שינוי בהרבה תחומים, אבל הקרוב ביותר שאתם רוצים לשנות  את המגורים מעבר או שיפוץ מחדש של הבית. בנושא העבודה אתם תקבלו קידום או בונוס הקרוב, בתחום הזוגיות מישהו מן העבר הקרוב יצור קשר מחדש. בסופ”ש ההוצאות הכספיות יהיו גבוהות שימו לב. ימי ראשון ושני ימים של התחלות חיוביות ראיונות עבודה. יום שלישי ישנה חרדה מביצועים שלכם ויום רביעי תקשורת מצוינת עם הערכה עצמית בוטחת סמכו על עצמכם. יום חמישי הישארו בסביבות הבית לסדר וארגון מחדש של הדברים החשובים לכם, שימו לב יש לכם נטייה לסבול מכאבי ראש מומלץ לשתות הרבה מים גם בחורף.

ימים טובים להשקעות והימורים: שני

 

מזל עקרב

מזל עקרב הוא קטן אמונה יותר השבוע, קשה לבטוח בבריות לוקח לכם זמן להיפתח ולהאמין, אתם יותר חשדניים. האתגר שלך השבוע לתת ביטוי לפחדים שלכם לטפל בצורה נקודתית, זהו שבוע של חשבון נפש עם עצמכם להמשך דרככם בתחום הקרירה. בני המזל שואפים לעצמאות ויתכן שתעשו חישוב מסלול מחדש. בנושא הזוגיות מישהו מהעבר יחדש קשר, לפנויים שביניכם מצפה לכם הכירות עם בני המין השני במקום העבודה. יום שישי תוזמנו לחברים. יום שבת רצוי להיות בסביבה תומכת וחמה יום ראשון מצפה לכם קורס קצר או השתלמות. יום שני הרגשת כבדות וחוסר אנרגיה זמן טוב למנוחה ויום שלישי מצפה לכם נסיעה מחוץ לעיר. יום רביעי חבר מעבר יצור אתכם קשר ויום חמישי לחלק מכם מצפה נסיעה למקום רחוק.

ימים טובים להשקעות והימורים: רביעי

 

מזל קשת

בני מזל קשת מטבעם הם אנשים אופטימים, השבוע בני מזל קשת צריכים להיזהר זהו שבוע מלא באשליות, אל תאמינו להבטחות היו ערניים לסביבתכם, בתחום הכספי הזהרו מהשקעות לא נבונות, האתגר שלכם השבוע לתת לעצמכם מקום וקבלה גם אם טעיתם, ללמוד משגיאות וטעיות, בתחום הזוגי אתם עולים שלב ושם תחושות יום וביטחון, בתחום הבריאותי חיזרו לכושר גופני ושתו תה צמחים

. יום שישי תוזמנו לבילוי רומנטי והאווירה תהיה טובה. יום שבת הרגישות והפגיעות יהיו גבוהים ולא תהיו במנוחה. יום ראשון יום של קבלת החלטות לא קלות. יום שני מצב הרוח ישתפר ותקבלו בשורה בתחום הקרירה ויום שלישי מצפה לכם עבודה רבה. בימי רביעי וחמישי הישארו בסביבות הבית מישהו יזדקק לכם.

ימים טובים להשקעות והימורים: חמישי

 

מזל גדי

בני מזל גדי מתחילים להרים את עצמם לאחר תקופה ארוכה של הרגשת כבדות, אתם מלאי מרץ ואנרגיה מזג האוויר מתחמם וישפר את מצב הרוח. זמן טוב למפגשים חברתיים פחות להסתגר. האתגר שלכם השבוע להיות ממוקדים במטרות יש לכם נטייה לדחות דברים. בתחום הכספי יש לכם רעיונות להתרחב ולשנות, חבר מעבר לים יגיע עם הצעת עבודה מפתה. יום שישי התחייבויות שאי אפשר לברוח יותר ואתם צריכים לסגור קצוות. יום שבת מצפה לכם נסיעה מחוץ לעיר לטיול. יום ראשון תקבלו הצעה לעבודה משותפת ויום שני הנוכחות שלכם בשטח בולטת ואם אתם פנויים הכרויות עם בני המין השני. יום שלישי חבר מרחוק יגיע לביקור ויום רביעי זמן טוב לעשות סדר וניקיון בבית. יום חמישי אורחים יגיעו לביקור האווירה תהיה טובה.

ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון

 

מזל דלי

בני מזל דלי חלקם חוגגים השבוע יום הולדת מזל טוב, חברים טובים יפתיעו אתכם בביקור ומתנות מקוריות, אתם נמצאים בפרשת דרכים בהרבה תחומים, האתגר שלכם השבוע לא לדחות הזדמנויות ולא להיות שאננים. בתחום הקרירה, זמן טוב ליזום ולדחוף את הידע שלכם החוצה. מפגש עם חברים מהעבר תשנה לכם את כיוון המחשבה ותפתח בפניכם אפשריות חדשות להתפתח. סופ”ש מצב רוח כבד חוסר אנרגיה בלו יותר עם עצמכם לחשבון נפש בשקט, רק כך תקבלו תשובות נכונות לכם. יום ראשון תוזמנו לביקור אצל חברים ותהיו במצב רוח טוב יותר. יום שני מצפה לכם עבודה רבה ותהיו מלאי מרץ ואנרגיה ויום שלישי נסו להתייעל יותר בבית. ימי רביעי וחמישי ימים טובים להרחבת האופקים. האזור הרגיש אצלכם השבוע הידיים והכתפיים לבשו בגדים חמים.

ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי

 

מזל דגים

בני מזל דגים מתחילים להרים את הראש, מזג האוויר משפיע על מצב הרוח של שמחה ואופטימיות, תהיה התפתחות וקידום בתחום הקרירה ותתחילו לראות ברכה בעמלכם. לא שקל לכם עכשיו או שאתם פחות בתהליך למידה אבל זה יהיה קל יותר. בתחום הזוגיות אתם נמצאים בתחילת יחסים של ולמי שיש זוגיות ארוכת טווח תקבלו הצעה למיסוד הקשר. בנושא הכספי תקבלו תוספת טובה. האתגר שלכם השבוע לשחרר לתת לגורל לנתב לכם את הדרך. בסופ”ש תהיו מחוזרים ולפנויים מצפה הכירות ואלו שנמצאים זוגיות תקבלו הצעה למיסוד הקשר. יום שבת צפויים לכם אורחים מרחוק ובני משפחה. ימי ראשון ושני טובים להרחבת אופקים וידע. יום שלישי הישארו בסביבות הבית ויום רביעי קשר מחוץ לעיר. יום חמישי לחלק מכם מצפה התחלה של קרירה חדשה.

ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון

 

פרפסיכולוגית ומדיום עדינה אור

www.adinaor.co.il

טל’: 053-623-8757

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter