באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

תושבי יקנעם נהנו ממופע מוזיקלי ערכי ומרגש הקורא לשוויון בין כולם, אחדות והדדיות, בהשתתפות הלהקות היישוביות ולהקות בתי הספר

תושבי יקנעם נהנו ממופע מוזיקלי ערכי ומרגש הקורא לשוויון בין כולם, אחדות והדדיות, בהשתתפות הלהקות היישוביות ולהקות בתי הספר

בערב מרגש במיוחד בהשתתפות הלהקות העירוניות, להקות בתי הספר “תדהר”, “דליות”, “ארזים”, והחטיבה החדשה, והזמרת, תושבת העיר ובוגרת להקת הנוער העירונית “צעירי יקנעם”, בר שרקני, והלהקה הבוגרת “חלום ראווה” נהנו תושבי יקנעם ממופע מוזיקלי חינוכי מדהים שעסק בחיבור קהילתי, שוויון בין כולם, קבלת האחר, הדדיות ועוד.
המופע התקיים תחת הכותרת “שבט אחים ואחיות”. ראש העיר, סימון אלפסי בירך את המשתתפים ואמר שהוא מאוד שמח שמופע מיוחד כזה מובל בעיר זו השנה השנייה. רה”ע הביא מדבריו של הנשיא שמעון פרס ז”ל שאמר שהוא מייחל לראות את מדינת ישראל כמו יקנעם, וציין שלעיר הישגים רבים, אך אנו גאים הכי הרבה בהרמוניה בין התושבים, בנוער הערכי ובשיתופי הפעולה בין כולם.  מנהלת הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול בעירייה, אפרת נל אמרה שאנו מובילים ערב שכל כולו שירת קהילה. נל ציינה בדבריה שכאן נבנית חברה טובה, בטוחה וערכית, חברה שפועלת על סמך עזרה לזולת ודאגה לאחר.
במהלך הערב אותו הנחה יקיר שחף בוצעו 17 שירים ישראלים מלווים בקטעי קישור. בבחירת השירים הושם דגש על שירים שמעודדים לערכי חברות, קבלת האחר, אחווה, הדדיות, שיתופי פעולה וכיוצ”ב.
הערב נפתח בשיר “אני ואתה נשנה את העולם” אותו שרו ילדי בתי הספר היסודיים “תדהר”, “דליות” ו”ארזים”, ואשר תורגם גם בשפת הסימנים. תלמידי החטיבה החדשה שרו את “שווים”. “ניצני יקנעם” (כיתות ד’ – ו’) שרו את “תן לי”, “ביחד עם כולם” ו”כאן נולדתי”.   “הלהקה הצעירה” (כיתות ז’ – ח’) שרו את “שיעור מולדת”, “אחלה עולם”, ו”שבט אחים ואחיות”. להקת “חלום ראווה” שרו משיריו של הזמר אריק איינשטיין את “ילדים של החיים”, ו”את מביאה הכל לידי דמעות”.  להקת “צעירי יקנעם” שרה את “אנו נושאים לפידים”, “מה עשית היום”, “חבק אותי” ואת “עם אחד עם שיר אחד” בליווי עם הקהל. הזמרת,  בר שרקני, יוצאת הלהקה שרה  משירי אתי אנקרי את “מיכאל”, ו”רואה לך בעיניים”. הערב הסתיים בשיר “יחד כל הדרך” אותו שרו מקהלות בתי הספר היסודיים.
המופע הקסום נערך זו השנה השנייה, והוא הופק והתקיים בחסות עיריית יקנעם, המשרד לביטחון פנים, הרשות למאבק באלימות, בסמים ובאלכוהול, ועיריית יקנעם, ובשיתוף המתנ”ס. המופע התקיים בתיאטרון יקנעם שהיה מלא מפה אל פה.
ראש עיריית יקנעם, מר סימון אלפסי:
“ערב מרגש  שכל כולו חיבור קהילתי, יחד וביחד. יקנעם היא עיר של סבלנות וסובלנות, ואצלנו כולם שווים. יקנעם היא מופת ודוגמא לעיר קהילתית מעולה וכאן כולם בשביל כולם, וזה סוד ההצלחה של העיר. תודה מעומק הלב  לכל הלהקות, לזמרות ולזמרים שהופיעו בכישרון רב על ביצועים יפים ומרגשים במיוחד. תודה גדולה לאפרת נל וליקיר שחף על הפקת ערב זמר מושלם”.
מנהלת הרשות לביטחון קהילתי בעיריית יקנעם, הגב’ אפרת נל:
“זו השנה השנייה שאנו מקיימים ביקנעם מופע שירה ייחודי שאין כמותו בארץ,  מופע שבנוי כל כולו על טהרת הכישרונות המקומיים שלנו: מהמפיק המוכשר ומנחה הערב יקיר שחף דרך שפע להקות הזמר בעיר. כולנו ביחד שרנו ודיברנו את הערכים החשובים לנו ושמאפשרים לחיות פה בנחת ולגדל את ילדינו בבטחה לשגשוג והצלחה. ביחד אנו בונים קהילה מצוינת. תודה רבה לכל מי שטרח וסייע להצלחת הערב”.

צילום: דוברות עיריית יקנעם

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter