באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

תומש: “שאהבת חיי תהיה בקהל, תתאהב בי”

תומש: “שאהבת חיי תהיה בקהל, תתאהב בי”

ראיון בלעדי עם הסטאנדאפיסט, השחקן והמוזיקאי תומר שרון (תומש) מגיע ביום שישי להופעה בתרבותא, וישמח למצוא בקהל את אהבת חייו.

תומר שרון מחפש אהבה בקהל בתרבותא. צילום יח”צ.

בשנתיים האחרונות תומש משחק פול טיים בתאטרון הבימה ועושה שם תפקידים מגוון בהמון הצגות בהנאה רבה, כגון בהצגה הסוחר מונציה, כמעט נורמלי, נפגעי חרדה ועוד. בשבוע הבא יתחיל חזרות על התפקיד הראשי ב”רעל ותחרה” עם ליא קניג. בטלוויזיה אפשר למצוא את תומש בסדרה המתחודשת “ענין של זמן” והצעירים מכירים אותו מערוץ לוגי שם הוא משחק בסדרת הנונסנס “תעלומות מהאגדות”. לאחרונה השתתף, תומש, בשני סרטי אינדי שיצאו בעתיד ובין לבין הוא מפתח סדרה משל עצמו. בקיצור, תומש, של אחרי “של מי השורה הזאת”, “פלטפוס” הוא אדם עסוק ומגוון במיוחד.

כל זה ואתה בכלל גבר, אתה יודע שאומרים שגבר לא מסוגר לבצע מספר דברים בו זמנית, ואתה שר, מופיע, תאטרון, טלוויזיה. סטאנדאפ – איך אתה עושה את זה?

“אה, בקלות” אומר תומש “המיתוס על גברים הוא קשקוש. להפך, קשה לי עם חיים שמורכבים רק מדבר אחד. אולי כלכלית זה פחות משתלם, אבל לנשמה שלי זה טוב”

עיקר העשייה של תומש כיום הוא מכוון לעולם המוזיקה, עם ההופעות והאלבום שיצא בקרוב, “כאשר עוד שבועיים” מגלה תומש “אני אצלם שלושה קליפים לשירים מהאלבום החדש, שיתחברו למין סרט קצר”.

בהופעה הקרובה בתרבותא יבצע תומש שירים מהאלבום הגמור שיצא בקרוב, ועכשיו עובדים על הגרפיקה ומיקסים אחרונים. מלבד שירים מהאלבום יש גם שיר אחד חדש שקשור למחאה החברתית, וכמה קאברים מתורגמים ושיר של שלום חנוך! ” המופע הוא מופע מוזיקלי” מספר תומש בראיון לYCOM “אבל הסיפורים והסטנד אפ הם נוכחים בהחלט. זה גם משתנה לפי אנרגיה של מקום”.

אחד הדברים היפים בתומש כאדם ו”סלבס” זה שהוא לא חושש להביע את דעתו הפוליטית ברבים, ולאחרונה אף נעצר בהפגנה חברתית “כשנחה עלי הרוח” מספר תומש “אני יכול לדפוק נאומים פוליטיים חברתיים חוצבים בהופעה. יש גם שני שירים שמתייחסים לזה, אחד חדש, שהזכרתי קודם ,שנקרא “די”, ואחד מהאלבום הקודם שנקרא “איכס”. אבל למרות זאת הוא לא מתכוון לעשות הסבה מקצועית לפוליטיקאי “אחרי שנעצרתי בהפגנה, דווקא הציעו לי להצטרף למפלגב, אבל אני לא בנוי לזה, אבל אשמח להשתתף בזה מבחוץ. לך תדע… יש ענינים שדפני ליף מקדמת ואני בקשר איתה ויש עוד דברים שאני חלק מהם.”

לסיכום, מה הכי היית רוצה שיקרה בהופעה בתרבותא?
שאהבת חיי תהיה בקהל, תתאהב בי, תיגש אלי אחרי ההופעה , תתפוס לי את הפנים בשתי ידיים, תנשק אותי נשיקה שעוד לא הכרתי ותגיד: “נעים מאוד. תכיר. אשתך”.

תומש בהופעה – שירים לבלאנש. 31.8.12, תרבותא, 21:00.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter