באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

תאגיד מעיינות העמקים מחליף את קו המים הראשי באזור כביש 67 בעלות של מליוני שקלים

תאגיד מעיינות העמקים מחליף את קו המים הראשי באזור כביש 67  בעלות של מליוני שקלים

אורי שמואל, יור התאגיד וממ ראש עיריית יקנעם: “מדובר בפרויקט שלא היה מתוכנן אבל הכרחי וחיוני לביצוע, לאחר שהגענו למסקנה שמצבו של הקו מצריך את החלפתו“. מנכל מעיינות העמקים יהודה סיסו מציין כי חלק מהקו עובר מתחת לכביש, מה שמצריך קידוח להנחת הצינורות החדשים. שמואל הודה לחברת נתיבי ישראל ולמועצות זכרון יעקב ופרדיס על שיתוף הפעולה
תאגיד מעיינות העמקים מבצע בימים אלה פרויקט רחב היקף בעלות של מיליוני שקליםהחלפת קו המים הראשי באזור כביש 67 וזכרון יעקב (כביש 70 לשעבר), כחלק מפעילות התחזוקה השוטפת ושדרוג תשתיות המים והביוב ביישובי התאגיד.
אורי שמואל, יור התאגיד וממלא מקום ראש עיריית יקנעם: “מדובר בפרויקט שלא היה מתוכנן אבל הכרחי וחיוני לביצוע, לאחר שהגענו למסקנה שמצבו של הקו מצריך את החלפתו וזאת כחלק מעבודות התחזוקה השוטפות של התאגיד בכלל ובזכרון יעקב בפרט“. שמואל מציין כי מאז עברה זכרון יעקב לאחריות מעיינות העמקים בשנת 2016 משקיע התאגיד מדי שנה מיליוני שקלים בתחזוקה ובשדרוג תשתיות המים והביוב שחלקן היו מיושנות, כדי להגיע אותה לרמה מיטבית של תשתיות כביתר ישובי התאגידיקנעם, קרית טבעון ורמת ישי.
מנכל מעיינות העמקים יהודה סיסו אשר מלווה את העבודות יחד עם הצוות המקצועי של התאגיד, המהנדס סעד קדח והמנהל התפעול אלי מדו, מציין כי חלק מהקו שאורכו למעלה מקילומטר עובר מתחת לכביש (והמשכו עד לשכונת גבעת עדן בזכרון יעקב), מה שמצריך קידוח להנחת הצינורות החדשים.
אורי שמואל, הודה לחברת נתיבי ישראל ולמועצות זכרון יעקב ופרדיס על שיתוף הפעולה ואמר: “נמשיך לפעול לשיפור תשתיות המים והביוב לרווחת תושבי יקנעם, קרית טבעון, רמת ישי וזכרון יעקב“.

צילום: עיריית רמת ישי

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter