באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

שרו איתה

שרו איתה

אלפים מתושבי העיר נהנו מערב מיוחד ומקסים ומהופעתה של הזמרת והיוצרת קרן פלס

בערב מיוחד במינו ובלתי נשכח, נהנו אלפים מתושבי העיר מהופעתה של הזמרת והיוצרת האהובה והאהודה, קרן פלס ששרה ממיטב שיריה ולהיטיה אותם כתבה למיטב הזמרים. פלס  שנהנתה מקהל ממעריצים חם ואוהד במיוחד ריתקה את קהל האלפים שבאו ליהנות מהופעתה ומשיריה המיוחדים, והללו קמו, שרו ורקדו. פלס שרה במשך למעלה משעה, ניגנה בפסנתר שלה, וסיפרה בהומור רב מה הוביל אותה לכתיבת כל שיר ושיר.

הערב החל במופע נפלא של ריקודים סלוניים של צמד הרקדנים סם ואמילי שהם גם אלופי הארץ לריקודים סלוניים לנוער. לאחר מכן נערך מופע מקדים בו כבש את הבמה הזמר המקומי המוכשר, דור כהן ששר, הקפיץ והרקיד את הקהל המקומי האוהד. בתום הופעתו של דור הוקרן סרטון מפעילות מפעל הפיס ופרויקט בימות פיס.

ראש העיר, סימון אלפסי בירך את הקהל ואת התושבים, ואמר שהערב הזה מוקדש כל כולו  למערכת החינוך היישובית. רה”ע ציין שהמערכת מגיעה להישגים מדהימים, והוסיף שיקנעם היא אחת הערים המוצלחות והמובילות ביותר בחינוך, בגיוס לצה”ל, באחוזי זכאות לבגרות, במניעת נשירה, בקידום ערכים, ועוד. רה”ע שיבח את תיכון אורט אלון על כל ההישגים שפורסמו לאחרונה. בתום דבריו של ראש העיר נהנה הקהל ממופע זיקוקי דינור מרהיב.

אירוע סיום הקיץ נערך בשיתוף פעולה של עיריית יקנעם ומפעל הפיס באמצעות פרויקט בימות פיס.

הערב הונחה ע”י נחום תמיר שסיפר שבמסגרת אירועי הקיץ ועיר הנוער נערכו בעיר מופעים רבים בחודשי הקיץ ואליהם הגיעו מיטב האומנים ששרו, רקדו, והצחיקו את בני הנוער של היישוב לאורך חודשי יולי – אוגוסט.

ראש  העיר, מר סימון אלפסי:

“ערב מקסים ומיוחד ביותר. כולנו נהנינו מערב נפלא עם אחת הזמרות הטובות, המוכשרות והאהודות ביותר. נהנינו מאוד גם מהופעתם של הכישרונות המקומיים, דור, אמילי וסם שהוכיחו שבכל תחום ליקנעם יש עתיד. אני מודה למפעל הפיס על פרויקט בימות פיס הנהדר ועל כל שיתופי הפעולה שלהם איתנו ביישוב. אני מודה מעומק הלב ליואל אבידן ולחנה סולומון, ולכל מי שתרם להצלחתו הגדולה של הערב”.

  • שר איתה
  • שר איתה

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter