באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

שמח ביקנעם: התכנית ‘שישי שמח’ שודרה מפארק בריכות נחל קרת

שמח ביקנעם: התכנית ‘שישי שמח’ שודרה מפארק בריכות נחל קרת

ירון אילן: “יקנעם יפיפייה. זו עיר שאני מאוד אוהב. פארק נחל קרת הוא אחד המקומות היפים ביותר”

קיץ שמח ביקנעם, וכחלק מאירועי הקיץ שודרה ביום שישי האחרון התכנית ‘שישי שמח’ עם ירון אילן מפארק בריכות נחל קרת, ותושבים ואורחים רבים שהגיעו לפארק שרו, רקדו ונהנו, ולקחו חלק בתכנית שהועברה בשידור חי בערוץ 24.

התכנית נפתחה עם הזמרים המצוינים יהודה  אליאס, פיני כהן ורוניוס ששרו משירי זוהר ארגוב, ובין היתר את “אלוקים נתן לך במתנה”, “אח יא ראב”, “ריקדי”, “לא לבד”, מחרוזת שירים ביוונית, ועוד. בהמשך התכנית הופיעו הזמרים: פיני חדד, נתי לוי, צביקה אברהם, אמיר שוהר, עמוס אלגלי, סגיב כהן, נחמן סבג, דור שמעון, גל חייק, ומעל כולם הזמר המקומי – עוז בצלאל, ושרו ממיטב השירים והלהיטים.

ראש העיר, סימון אלפסי שהתראיין בתכנית סיפר לצופים שיקנעם היא אחת הערים היפות ביותר בארץ, והוסיף שזוהי עיר שמצטיינת בחינוך ובגיוס לצה”ל. רה”ע פרגן לקק”ל וליו”ר קק”ל דני עטר על העבודה המעולה שהם עושים ועל שיתופי הפעולה הרבים עם יקנעם. במהלך התכנית  התראיין מנהל אזור מנשה בקק”ל, רמי דוד שסיפר שפארק נחל קרת שהוקם בשיתוף עם קק”ל הוא פארק מדהים. דוד סיפר על פעילות קק”ל באזור ובכלל. מתראיין נוסף בתכנית היה הצלם הקהילתי הוותיק, אליהו מלול שעבד עשרות שנים בקק”ל וסיפר על עבודתו.

מנחה התכנית ‘שישי שמח’, ירון אילן שמאוד נהנה סיפר לצופים שהוא כל פעם שמח מאוד להגיע ליקנעם, ושכאן הוא מרגיש בבית. אילן אמר שיקנעם היא עיר יפה, הייטקיסטית, שפארק בריכות נחל קרת הוא אחד המקומות היפים ביותר לבילוי משפחות, ושהמקום הזה הוא פשוט תענוג.  אילן פירגן וציין בדבריו שיקנעם היא “עיר שאני מאוד אוהב עם אנשים שאני מאוד אוהב”, והודה לעיריית יקנעם ולעומד בראשה על האירוח הנפלא.

התכנית ‘שישי שמח’ שודרה מיקנעם במסגרת פרויקט ‘יער קהילתי’ שמובילה קק”ל, וכחלק משיתוף פעולה בין עיריית יקנעם וקק”ל. כמדי קיץ מציעה קק”ל שורה מגוונת של פעילויות לילדים ולהורים, בכל הגילאים, בפריסה ארצית. כחלק מכך התוכנית “שישי שמח עם ירון אילן” תתארח במהלך הקיץ ביערות הקהילתיים ובפארקים של קק”ל ותאפשר לעם ישראל לקבל את השבת באווירה טובה ושמחה בחיק הטבע ולהפגיש בין המטיילים-האורחים ביער הקהילתי או הפארק לבין זמרים ואמנים.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“יקנעם נהנתה מאירוע קיץ מוביל בפארק מהמם ועם מיטב השירים וזמרי התכנית. שמחתי לראות תושבים ואורחים רבים מהאזור שהגיעו ונהנו מאוד. הם שרו ורקדו, טבלו רגליהם במים הזורמים בפארק, ומאוד נהנו. התכנית ‘שישי שמח’ היא תכנית מדהימה שמשמחת את עם ישראל לקראת שבת. אני מודה לקק”ל וליו”ר דני עטר על התכנית ‘יער קהילתי’, על התכניות הרבות שהם מובילים, ועל שיתופי הפעולה עם יקנעם. אין ספק שזכינו. תודה לירון אילן ולכל צוות התכנית. תודה גדולה ליואל אבידן וחנה סולומון על הובלת האירוע”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter