באנר עליון
באנר עליון

שינויים בהרכב הוועדות של מועצת רמת ישי

שינויים בהרכב הוועדות של מועצת רמת ישי

מליאת המועצה אישרה מספר שינויים בהרכבי הוועדות: עו”ד יונתן הירשפלד יעמוד בראש ועדת תכנון, גיא זקס יעמוד בראשות וועדת תימרור, קשרי חוץ ומודל ארנונה, שלומי ביטון יעמוד בראשות וועדת מכרזים וניסים גליקו בראשות וועדת ביקורת. המועצה סיימה את הרבעון הראשון של שנת 2015 באיזון תקציבי

מליאת מועצת רמת ישי אשר התכנסה ביום רביעי שעבר אישרה שינוי במספר וועדות עירוניות בין השאר בעקבות שינויים במבנה הקואליציוני של המועצה.

ממלא מקום ראש המועצה, עו”ד יונתן הירשפלד יעמוד בראשות הוועדה לתיכנון ובניה.

רמת ישי
גיא זקס, לא מוכן להיות מושתק.

חבר המועצה גיא זקס שהצטרף להנהלת הישוב יעמוד בראשות וועדות קשרי חוץ, תמרור ומודל ארנונה ובנוסף ישמש כיו”ר וועדת משנה לתמיכות וחבר בוועדת תיכנון ובניה ויו”ר הנהלת המתנ”ס במקומו של חיים הובר אשר פרש מתפקידו לבקשתו אחרי חמש שנים.

חבר המועצה שלומי ביטון יעמוד בראשות וועדת מכרזים בה יהיו גם חברים חברות המועצה סגנית ראש המועצה, ליבי אלקריף ויפעת וקנין. חבר המועצה ניסים גליקו ישמש כיו”ר וועדת ביקורת. כמו כן מונתה אייל סינטר-לוי כחברה בוועדת החינוך.

על הפרק בישיבה עלו מספר נושאים ובהם תוספת של 20 אלף שקלים לשיפוץ המגרש בחטיבת היובל, עבודות שיסתכמו בסכום כולל של 40 אלף שקלים במימון המועצה והמתנ”ס.

גזבר המועצה תייסיר קאסם הציג את הרבעון הראשון לשנת 2015 (חודשים ינואר,פברואר, מרץ) אשר הסתיים באיזון תקציבי. יצויין כי המועצה סיימה את ששת שנות התקציב הקודמות באיזון תקציבי, מה שסלל את הדרך להענקת פרס ניהול כספי תקין בשלוש השנים האחרונות על ידי משרד הפנים.

ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר ברך את חברי הוועדות החדשות ואיחל להם בהצלחה בתפקידם החדש.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter