באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

שילוט הכוונה חדש

שילוט הכוונה חדש

מועצת רמת ישי הציבה שילוט הכוונה חדש למקלטים הציבוריים

בנוסף עברו המקלטים בישוב שדרוג ומחסני החירום החדשים חוברו למערכת החשמל והותקנו בהם מאווררים. ראש המועצה עופר בן אליעזר: “נמשיך לשדרג את מערך החירום שלנו לכל צרה שלא תהיה”, מחלקת התפעול ביצעה שטיפת פחי אשפה ברחבי הישוב במסגרת שדרוג מערך החירום הישובי, הציבה בשבועות האחרונות מועצת רמת ישי תמרורי הכוונה למקלטים ציבוריים בישוב. מדובר בתמרורים בעלי נראות גבוהה שמטרתם להכווין את התושבים, כמו גם את עוברי האורח בישוב אל המקלטים ולהקל בכך על ההתמצאות בעת חירום. כמה מהתמרורים הוצבו ברחובות הראשיים בהם נמצאים בין היתר מקלטים ציבוריים.

בנוסף עברו המקלטים בישוב שדרוג מבחינת צביעה, ניקיון וטיטפול במערכות החשמל. כמו כן חוברו מחסני החירום החדשים שהוקמו לפני מספר חודשים למערכת החשמל והותקנו בהם מאווררים להוצאה והכנסה של אוויר לטובת תחזוקה מיטבית של ציוד החירום.

יצויין כי המועצה זכתה בשנת 2016 בחמישה כוכבי יופי במקלוט של “ארץ ישראל יפה” בזכות רמת התחזוקה הגבוהה של המקלטים ברמת ישי.

ראש מועצת רמת ישי, עופר בן אליעזר: “ישנה חשיבות גדולה בהצבת תמרורי ההכוונה למקלטים בעת חירום, הדבר יסייע לתושבים ולעוברי אורח להתמצא בקלות ולהגיע למקלט הציבורי הקרוב. נמשיך לשדרג את מערך החירום שלנו לכל צרה שלא תהיה”.

מחלקת התפעול של המועצה ביצעה במהלך השבוע האחרון “מבצע” של שטיפחת פחי האשפה בישוב. מנהל התפעול ניסים יחזקאל צין כי שטיפת פחים מתבצעת באופן קבוע על ידי הקבלן מספר פעמים בשנה וכי המועצה מחליפה ומתקנת פחי אשפה על פי פניות התושבים.

לקראת עונת הקיץ ביצעה המועצה הדברה כנגד יתושים וזבובים ברחבי הישוב וניקוי שטחים פתוחים ציבוריים. כמו כן נשתלו פרחים עונתיים בכיכרות, באיי התנועה וברחובות בישוב ובאזור התעסוקה.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter