באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

שבת של תורה בראש העין

שבת של תורה בראש העין

הרב רצון ערוסי מתארח בראש העיןהרב רצון ערוסי מקרית אונו, התארח בראש העין במסגרת פרויקט ‘שבת של תורה’ בהובלת חבר המועצה עדי אביני.. אביני: “הצלחה גדולה לפרויקט”.

הצלחה גדולה למיזם ‘שבת של תורה’. בשבת שעברה התארח בעיר הרב ד”ר רצון ערוסי, רבה של קרית אונו וחבר מועצת הרבנות הראשית, וזאת כחלק מהמיזם הארצי ‘שבת של תורה’ שהתקיים ב- 34 יישובים בארץ. במסגרת מיזם זה מתארחים רבנים ידועי שם ביישובים אחרים ומעבירים שעורי תורה.
בערב שבת התפלל הרב ערוסי במרכז הרוחני ליהדות תימן יחד עם רב העיר הרב עזריה בסיס, ראש העיר שלום בן משה וראש המחלקה למורשת ישראל, עדי אביני. בהמשך ליל השבת מסר הרב ערוסי שיעור לעשרות חניכי בני עקיבא בסניף מרכז.

בשבת מסר הרב שעורי תורה נוספים, ועונג שבת שלאחר סעודה שלישית התקיים באולפנת זבולון בו נטל חלק גם הפייטן אליה והב שהנעים בזמירותיו. את מלווה מלכה קיים הרב בבית הכנסת יריעות שלמה.

“ההצלחה העצומה של הפרויקט מעידה על הצמא שיש בציבור לקהילתיות מסוג זה”, מסר עדי אביני, “אני שמח להוביל מיזמים מסוג זה שמשרתים נטו את הקהילה. המחלקה למורשת ישראל מובילה מגוון של אירועים ופעילויות. אנחנו נמשיך לעשות מה שיידרש על מנת שלציבור הדתי לאומי יהיה מענה בעיר”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter