באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

שבתרבות ברמת ישי בהנחיית העיתונאי אלי לוי

שבתרבות ברמת ישי בהנחיית העיתונאי אלי לוי

בשבתרבות ברמת ישי התארחו ח”כ אורן חזן (ליכוד), ח”כ אייל בן ראובן (המחנה הציוני) אשר סיפקו כותרות מעניינות וגררו תגובות מהקהל. כמו כן התקיים פאנל לציון 40 שנה למבצע אנטבה. ראש המועצה עפר בן אליעזר: “שבתרבות ברמת ישי מוכיחה את עצמה וזו לא הפעם הראשונה. נמשיך לקיים מפגשים כאלו בהמשך כחלק מ”סל התרבות” שהמועצה והמתנ”ס מציעים לתושבים”

המסורת נמשכת. אירוע שבתרבות מוצלח ביותר התקיים בשבת האחרונה במתנ״ס רמת ישי שבמהלכו אירח כתב הטלוויזיה הוותיק והמוערך אלי לוי (ערוץ 10), תושב רמת ישי, את סגן יו”ר הכנסת, ח”כ אורן חזן מהליכוד ואת האלוף במיל, ח”כ אייל בן ראובן מהמחנה הציוני, לראיונות מרתקים ומעניינים בנושאים בוערים כגון-“החייל היורה”, הדחת שר הביטחון משה (בוגי) יעלון ומינויו של אביגדור ליברמן לשר הביטחון. בנוסף עלו על הפרק מספר נושאים סביבתיים ובראשם הקמת שדה תעופה משלים ברמת דוד. חזן ובן ראובן סיפקו מספר אמירות מעניינות אשר זכו מאוחר יותר לכותרות בכלי התקשורת השונים.

בין לבין התקיים פאנל בהשתתפות שניים מגיבורי מבצע אנטבה, רמי שרמן ויוחאי ברנר לציון 40 שנה למבצע ההירואי. שרמן, קצין בחוליית הפיקוד של המבצע וברנר קצין בכוח של יונתן נתניהו ז”ל, סיפרו מספר אנקדוטות מהמבצע וסחטו מחיאות כפיים.

לאולם בבית מרים הגיעו בשבת בבוקר תושבים רבים אשר נהנו במהלך הארוע ממספר “פנינים” מפיהם של חזן ובן ראובן. בין היתר, הגיב חזן על דרישתו של השר בנט למנות מזכיר צבאי לקבינט: “הדרישה נכונה ובמקומה. לקבינט הביטחוני אחראיות עצומה על בטחוננו ואם הם מקבלים החלטות ללא שליטה מלאה בחומר המודיעיני והמבצעי, זה חמור, אסור ולא תקין”. עוד הוסיף ח”כ חזן: “לא נבחרתי לכנסת כדי להיות בובה. מאז שנבחרתי התקשורת מחפשת אותי ומייצרת כותרות שקריות  על חשבוני לטובת הרייטינג שלה”.

האלוף במיל. ח”כ אייל בן ראובן אמר בין היתר: “יש פוליטיקאים שלא החזיקו בחיים מקל ביד, כולל אביגדור ליברמן ונותנים הנחיות לרמטכ”ל לגבי הנחיות פתיחה באש. הצבא היום הוא הגורם המרסן של הדרג המדיני. משה בוגי יעלון היה היתד המרסן של הממשלה ועל מה הוא הודח? על זה שהוא דיבר על ערכים עליונים. יש אנשים במחנה הציוני שיורים לתוך הנגמ”ש וזו הבעיה של מפלגת העבודה ולא במחנה שלי של ציפי לבני. אנחנו קוראים לכולם להוריד מהאגו ולהחליט ללכת לגוש מרכז אחד ושהציבור יחליט מי הוא רוצה שינהיג את הגוש הזה זו הדרך היחידה להתמודד עם ממשלה שהופכת לממשלת ימין קיצוני”.

יצויין כי חזן, בן ראובן, כמו גם ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר, נדרשו לסוגיית הקמת שדה תעופה משלים ברמת ישי. חזן בן ראובן הבטיחו כי ילמדו את הנושא וכי ישמחו להשתתף במפגשים בנושא. בן אליעזר אמר: “אנחנו ראשי הרשויות באזור נתקלים בדלת סגורה. לא יכול שיקבלו החלטה כזו בלי לשתף את ראשי הרשויות”.

כאמור התשובות של חברי הפאנל משכו תגובות מהקהל הגדול שהגיע לאולם בבית מרים. בקהל ישבו בין היתר נציגים המפלגות, אנשי תקשורת, תושבים רבים מרמת ישי והסביבה, אשר כאמור גילו עניין רב בנעשה והיפנו לא אחת שאלות והערות למועמדים, אשר מצידם ענו בסבלנות רבה.

 

את האירוע ארגנה וועדת תכניות של המתנ”ס בשיתוף עם המועצה. ארנון דיוקמן אשר הפיק את הארוע והשתתף בפאנלים, ובשיתוף רכזת התרבות במתנ”ס רינת שני.

האורחים נהנו גם מאתנחתא מוזיקלית שכללה הופעה של בני נוער ממועצת הנוער תומר רייס, שחר ייני וקורן אוירבך. כמו כן הופעל בית קפה שכל הכנסתו למועדון ארז.

ראש מועצת רמת ישי, עפר בן אליעזר: “שבתרבות ברמת ישי מוכיחה את עצמה וזו לא הפעם הראשונה אני מודה לכל הצוות שעמל ושקד על הכנת שבתרבות ולעיתונאי הבכיר אלי לוי שהינחה וניווט בצורה מקצועית ומיומנת למפיק הארוע ארנון דיוקמן ורכזת התרבות במתנ”ס רינת שני. האירוע הוכתר בהצלחה רבה ויעידו על כך התושבים הרבים אשר הגיעו להתרשם. נמשיך לקיים מפגשים כאלו בהמשך כחלק מ”סל התרבות” שהמועצה והמתנ”ס מציעים לתושבים”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter