באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

שבוע הבא: ערב הוקרה לספורטאים מצטיינים בטבעון

שבוע הבא: ערב הוקרה לספורטאים מצטיינים בטבעון

ועדה מיוחדת בחרה בקריטריונים. הזוכים הם: דולב ליבלינג,  עילי סלע, דור אלעד, אור רם ופרס מפעל חיים יוענק ליורם שניידר תושב הקריה.

יורם שניידר - מורה ומחנך. (צילום מרכז ההנצחה בטבעון)

ביום שלישי הקרוב יערך לראשונה טקס הוקרה מיוחד לספורטאים וספורטאיות, תושבי קריית טבעון, כאות הערכה על הישגיהם בתחומי הספורט השונים בשנת 2011. המועצה המקומית ומחלקת הספורט ברשת המתנ”סים ביישוב, יזמו את האירוע אשר תכליתו הכרת תודה לספורטאים על הישגים מרשימים בארץ ובעולם המעלים את קרנה של הקריה, ומתוך רצון לעודד שאיפה למצוינות בספורט.

הקריטריונים  לבחירת הספורטאים נקבעו ע”י ששת חברי הוועדה בהם נציגת המועצה גילה דינר, נציג רשת המתנ”סים עזרא מזרחי ונציגי תושבים: רפי בריקנר, שמוליק שטייף ותומר שטיינהואר. הקריטריונים הועברו אל מנהלי האגודות והמאמנים, כל ענף רשאי היה להגיש מועמד מצטיין אחד.  הספורטאים נבחנו על פי הישגים בספורט, תרומה לקהילה והישגים לימודיים. כמו כן, כל מועמד התחייב להמשיך פעילותו גם בשנת 2012.

הזוכים הם: דולב ליבלינג – תלמיד כיתה ט’  מייצג את הקריה בכדורעף, עילי סלע – תלמיד כיתה י’ מייצג את הקריה בבדמינטון, דור אלעד – תלמיד כיתה י”ב מייצג את הקריה בכדורסל, אור רם – מייצג את הקריה בטניס ופרס מפעל חיים יוענק ליורם שניידר תושב טבעון, שחיין אולימפי, שחקן כדור מים מצטיין, מורה לחינוך גופני ומוביל דרך בספורט הישראלי בכלל ובטבעון בפרט.

 במהלך הטקס יוקדשו מילים לזכרו של יהודה הירש ז”ל אשר הלך לעולמו בטרם עת. הירש ניהל בהתנדבות במשך שנים רבות את קבוצת השחייה,  כוכבי הצפון. עוד בטקס, הרצאתה של קרן ליבוביץ שנפצעה במסגרת שירות הצבאי ושתי רגליה משותקות. ליבוביץ בעלת כוח רצון אדיר, הגיעה להישגים מרשימים ומכובדים בענף השחייה.

הטקס יתקיים ביום שלישי הקרוב, 5 ביוני, באולם צוותא, טבעון.


תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול