באנר עליון
באנר עליון

רסיטל קיץ 2015: מרכז לימודי גיטרה מקדישים שירי הביטלס

רסיטל קיץ 2015: מרכז לימודי גיטרה מקדישים שירי הביטלס

בערבי שני ורביעי שעבר התקיימו בפסתרי הצפון ביקנעם, רסיטלים קיץ של המרכז הלימודי הגיטרה ג’ואל.  תלמידי גיטרה שיתפו את הוריהם, אחיהם, חבריהם, ותלמידים אחרים במרכז לימודי גיטרה, בהישגם המוסיקליים.

יום שניבשני לילות של רסיטלים, תלמידים מגיל 10 עד מבוגר נגנו כמה מהשירים האהובים עליהם של זמרים כגון    אברהם טל, אריק איינשטיין, אברהם פריד,עידן עמדי, התקווה 6, עידן ריכל, דיפ פרפל ועוד.

בנוסף, הרסיטלים היו מוקדשים לשירי הביטלס.

כל לילה קסום נתן לתלמידים את האפשרות להתגבר על פחד במה ולהופיע מול אחרים בלייב בשימוש של מערכת הגברה מקצועית, מיקרופונים ורמקולים. בנוסף הייתה מצגת מילים של השירים המטרה שההורים ואחרים יכלו לשיר איתם.

המשתתפים ברסיטל כללו:  הילה פשצ’יק, דניאל סגל, דור מגן, הילה עפרי, חושן חיון, עד טל, דניאל לבבסקי, ניצן חונן, אור גנון, נויה הדר, רועי אורגובי, שון רוכמן, עמרי כנפי, מאור סויסה, אייל אגמון,מיכל משה, תומר פת, מרק קגנוביץ’ וחורחה בנדורק.

.מרכז לימודי גיטרה הוקם ע”י ג’ואל אברמסון מארה”ב, שעלה ב2007 מקליפורניה עם משפחתו. שם, הוא הופיע מקצועית מגיל 14 והקים עסק מוסיקלי עם להקה משלו שהופיעה במאות בני מצוות וחתונות של הקהילה היהודית. ג’ואל בנוסף מלמד מנדולינה, גיטרת באס, יוקלילי ובנג’ו.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter