באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: תקציב פרוייקט השאלת הספרים אינו מספיק

רמת ישי: תקציב פרוייקט השאלת הספרים אינו מספיק

הסכום שהוקצה לרכישת ספרים בפרוייקט השאלת הספרים של חטיבת הביניים ‘היובל’ עומד להגמר והרשימה עדיין ארוכה. מנהלת בית הספר תערוך רשימה על פי סדר עדיפויות.

לאחרונה זומנו הורי תלמידי חטיבת הביניים ‘היובל’ שברמת ישי לאסיפת הורים בה נאמר להם כי הסכומים הקיימים בפרוייקט השאלת הספרים אינם מספיקים לצורך רכישת כל הספרים אשר הצוות החינוכי של בית הספר מבקש . ההורים המשלמים עבור פרוייקט השאלת הספרים הקימו מהומה וסירבו לשלם סכום נוסף עבור הספרים הנוספים כשבמקביל החלו שמועות על גרעון בפרויקט אשר אמור להיות ‘משק סגור’. אך למעשה מדובר במצב שנוצר עקב ספרים נוספים שהוכנסו לרשימה על ידי הצוות חינוכי.

מתנ”ס רמת ישי. “אחד המקומות היחידים בארץ בהם המתנ”ס מפעיל את הפרוייקט”

יו”ר הנהלת המתנ”ס, הגוף אשר מנהל את הפרוייקט , חיים הובר ” הפרויקט הינו באחריות המועצה”

מנהל המתנ”ס, אלון שנירר נידב פרטים נוספים ” אין גרעון בפרויקט, כמות הספרים שרוצים להזמין עולה על הסכום שההורים נתנו. המנהלת אמורה לעשות סדרי עדיפויות לגבי אילו ספרים יותר חשובים ויש כמה ספרים שנוכל להחזיר. אנחנו נמצה את מקסימום הסכום העומד לרשותנו. המתנ”ס הוא גוף ביצועי ולמעשה רמת ישי היא אחד המקומות האחרונים בארץ שהפרויקט הזה נעשה דרך המתנ”ס. לי אין סמכות ואני לא קובע אילו ספרים צריך לקנות. המנהלת מגישה רשימת ספרים על פי מה שהיא מקבלת ממשרד החינוך והפידבקים שהיא מקבלת מרכזות התחום. קיבלנו את הרשימה ורכשנו ספרים. הסכום כמעט מיצה את עצמו ונותרה יתרה קטנה ומאידך רשימת הספרים עדיין ארוכה אבל אנחנו מתקשרים עם המנהלת. בבית הספר ‘ארזים’ יש פי שניים תלמידים אבל לא היתה בעיה כלל”

ראש מועצת רמת ישי, עופר בן אליעזר ודוברו נועם רגב בחרו שלא להגיב לידיעה.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter