באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: תקציב בית הספר נעצר

רמת ישי: תקציב בית הספר נעצר

חברי מועצת רמת ישי לא אישרו הגדלה של 400 אלף ₪ לתקציב שיפוץ בית הספר ארזים מכיוון שלא קיבלו פירוט של העבודות שכבר נעשו ושל העבודות הנוספות שבגינן נדרשת ההגדלה.

חברי מועצת רמת ישי סירבו לאשר תב”ר (תקציב בלתי רגיל) בסכום של 400 אלף ₪ לצורך שיפוץ בית הספר ארזים מאחר והבקשה לא פירטה מהי מהות העבודות הנדרשות. מדובר בתוספת תקציב מקרנות הרשות לתב”ר שהחל ב 3.8 מליון שהגיעו ממפעל הפיס ולאחר מכן הוגדל ב 180 אלף ₪ ממשרד החינוך. חברי המליאה דרשו לדעת מדוע יש צורך בהגדלת התקציב. מנכ”ל המועצה, עוזי פריד החל להקריא להם את העבודות שיש צורך לבצע מתוך המכשיר הנייד שלו, מה שגרם לחברי המועצה להודיע כי היה עליהם לקבל זאת באופן מסודר ולא בצורה כזו.

רמת ישי
בית ספר ארזים, העבודות יעצרו.

חבר המועצה, עמית טננבאום: “אישרנו את התב”ר המקורי ואישרנו לו גם הגדלה אז לפני שאנחנו מאשרים עוד הגדלה, אני רוצה לדעת על מה הלך הכסף, למה זה לא מספיק ומה אנחנו רוצים להוסיף. בתי הגדולה עולה בשנה הבאה לכיתה אלף ואני רוצה שיהיה לה את בית הספר הכי יפה והכי מושקע. מצד שני אני מרגיש שבכל פעם אנחנו מגיעים לפה לדיונים על תב”רים בלי נתונים. אני מצפה לקבל איזה דף שבו כתוב מה התקציב, על מה יצא מה שיצא ועל מה רוצים להוסיף. אני לא מוכן לתת צ’ק פתוח שאין לי מושג לאן הוא הולך. אני לא מוכן להציע על אף תב”ר ללא מסמכים”

מנכ”ל המועצה, עוזי פריד ניסה להשיב: “הכסף שאושר עד עכשיו לא כולל את עבודות הפיתוח. משרד החינוך מאשר סכום של 3,500 ₪ למטר מרובע, מצד שני יש לו המון דרישות כמו חיפוי קירות שעשינו, גדר, התאמות של ריצוף ועבודות חשמל”

לאחר ההצבעה אמר ראש המועצה, עפר בן אליעזר: “עוצרים את העבודות של בית הספר היסודי כי האופוזיציה מתנגדת להמשך העבודות, שיהיה רשום בפרוטוקול”.

טננבאום לא נשאר חייב: “שירשם בפרוטוקול שההתנהלות אינה שקופה. כשאני מבקש כסף בעבודה אני נותן פירוט, המינימום שעושים זה קובץ אקסל עם כל ההוצאות, פה אין כלום, ככה לא עובדים. מצדי אפשר לעשות מחר ישיבה מחוץ למניין כבר מחר, רק תראו מסמכים”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter