באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: צילום גורלי

רמת ישי: צילום גורלי

מערכת הבחירות ברמת ישי מתחממת: המועמד לראשות המועצה, יעקב זוהר הגיש תלונה במשטרה כנגד גיא זקס בטענה כי זה מטריד אותו. זקס ” אין במה שעשיתי ולו שמץ של הטרדה או פגיעה בפרטיות

המועמד לראשות מועצת רמת ישי, יעקב זוהר, הגיש השבוע תלונה במשטרת מגדל העמק כנגד חבר המועצה, גיא זקס, וזאת בטענה כי זקס הטריד אותו. לטענת זקס אשר רץ אף הוא לתפקיד ראש המועצה, מדובר באי הבנה שכן הוא צילם את רכבו של זוהר שלטענתו חנה במקום אסור אלא שמאבטחיו של זוהר המוגדר על ידי משטרת ישראל כאישיות מאובטחת בשל נסיון ירי כלפיו בטורעאן, שם הוא משמש כראש מועצה ממונה, הבחינו בזקס ודיווחו על כך לזוהר שהגיש תלונה במשטרה. יועץ התקשורת של יעקב זוהר, אייל פרדיס “יעקב זוהר הוא אישיות מאובטחת והוא מעדכן את המשטרה בכל נושא חריג הקשור בהתנהלותו וכך קרה גם הפעם”.

ראש מועצה ממונה בטורעאן
יעקב זוהר, אישיות מאובטחת. צילום: יח”צ

חבר המועצה, גיא זקס ” יעקב זוהר, המתמודד לראשות מועצת רמת ישי על אף שאינו מתגורר בה – מטיל בוץ ורפש חסר שחר בחבר מועצה מסור, שהוכיח את מחוייבותו לתושבי רמת ישי כבר למעלה מ-10 שנים ונבחר על ידי סיעתו להיות מועמד לראשות המועצה. זהו סימן רע מאוד עבור תושבי רמת ישי לגבי סגנונו של מר זוהר, המתיימר להיות ראש המועצה שלנו.  כדאי להזכיר למר זוהר כי אני כבר קיבלתי את אמונם של מאות מתושבי רמת ישי ב-2008 – בשעה שמר זוהר עצמו מעולם לא נבחר אפילו לוועד בית, על ידי ציבור כלשהו במדינת ישראל. חשוב להדגיש כי צילום רכבו של מר זוהר נעשה לאחר שבמקרה עברתי ליד מטהו של מר זוהר, וכאשר באותה עת עברה אם צעירה עם עגלת תינוק אשר לא יכלה לעבור במדרכה שנחסמה כליל על ידי רכבו שחנה לכל רוחב המדרכה, כך שהיא נאלצה לרדת לכביש כדי לעקוף את המכונית. אין בכך ולו שמץ של הטרדה או פגיעה בפרטיות. אם כבר מר זוהר מדבר על מגבלות החוק, רצוי שיבדוק את חוקי החנייה ברמת ישי. אני יותר מאשמח להפריך כל אחת מהאשמות השווא שמר זוהר מנסה לטפול עלי, שלא היו ולא נבראו – ואשתף פעולה באופן מלא עם כל גורם חקירה שירצה לשאול בעניין”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter