באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: פעילות עניפה של בני הנוער בישוב בחודשי הקיץ

רמת ישי: פעילות עניפה של בני הנוער בישוב בחודשי הקיץ

המסורת נמשכת. גם השנה התקיים ברמת ישי מיזם קפה נוערבני נוער המפעילים בית קפה במחירים שווים לכל כיס לטובת תושבי רמת ישי. קפה נוער פעל השנה בין התאריכים 17 ל-27 ביולי מדי יום בין השעות 17:00-23:00 בבית מרים והוא זכה להיענות ולפידבקים מצוינים של התושבים

מנהלת יחידת הנוער הישובית שלי סקודיצקי ציינה כי: “מאז תחילת הקיץ התקיימו פעילויות נוער רבות בשיתוף מועצת נוער וצוות נוער שמפעיל את האירועים: יצאנו להופעה של איתי לוי ביקנעם, ארגנו מסיבת פולמון מהממת וערב קולנוער מוצלח, יצאנו לטיולי נוער בלונה פארק ובשפיים וכמובן לא נשכח את קפה נוער שפעל במשך כשבועיים. ועוד יש לא מעט אירועים לפנינו: ערבי סרטים, טורניר קטרגל לכל השכבות עם פרסים שווים וגם  גורדי בא לבקרסדנת אומן שווה ביותר ב16.8. בקיצור יש מה לצפות. הורים, תזמינו את ילדיכם לצאת מבית ולהתעדכן. הפרסומים עוברים בכל הקבוצות של הילדים ובאינסטגרם של יחידת הנוער noarramatyishai מוזמנים להגיע להנות הקיץ הזה“.

יצויין כי מועדון הנוער בבית הנוער לכיתות זט בראשון, שלישי, חמישי בשעות הערב המאוחרות והוא בו שלל משחקים.

ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר המלווה מקרוב את פעילות מועצת הנוער ובני הנוער בישוב ברך על הפעילויות וקרא לבני נוער נוספים להצטרף למועצת הנוער היישובית ולפעילויות הנוער השונות בישוב. בן אליעזר: “יחידת הנוער והמתנס בשיתוף ובסיוע מועצת הנוער, מעמידים לבני הנוער והילדים שלל פעילויות במהלך חופשת הקיץ. מוזמנים לבוא, להשתתף וליהנות, תודה לכל העוסקים במלאכה לשלי מנהלת יחידת הנוער ולצוות המתנס“.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter