באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: סיעת תות לא תוכל להתמודד בבחירות

רמת ישי: סיעת תות לא תוכל להתמודד בבחירות

בית המשפט דחה היום את עתירתה של סיעת תות לאפשר לה להתמודד בבחירות המקומיות ברמת ישי לאחר שנפסלה על ידי משרד הפנים בגין פרט טכני. יו”ר הסיעה דוד לוי ” הפקידה שלקחה מאיתנו את הטפסים עברה עליהם ולא אמרה לנו כלום”

סיעת תות בראשותו של דוד לוי לא תוכל להתמודד בבחירות המוניציפאליות ברמת ישי, כך קבע היום בית המשפט המחוזי בנצרת. פסילתה של הרשימה הינה בגין פרט טכני. הרשימה הגישה את כל הטפסים במועד אך לא מילאה אותם כראוי ולכן החליט משרד הפנים שלא לאשר את התמודדותה. העתירה שהגישה הסיעה לבית המשפט המחוזי נדחתה כאמור.

סיעת תות
דוד לוי, לא יתמודד למועצה.

הסיעה הודיעה על החלטת בית המשפט בהודעת פייסבוק קצרה ” עכשיו, הסתיים הדיון בבית משפט המחוזי בנצרת בנוגע לעתירה שהגישה סיעת תות לאשר לנו להתמודד בבחירות הקרובות ברמת ישי עקב פגם במילוי החוברות. העתירה נדחתה ולכן סיעת תות לא תתמודד בבחירות הקרובות , אך יחד עם זאת הקבוצה תמשיך לפעול ולתרום לישוב בעשייה ומתן מענה לתושבים ובמאבק ככל שיידרש לקידום ורווחת הישוב והתושבים. תודה מראש לכל מי שעזר תמך וסייע ברעיון , אנו נצא מחוזקים מהניסיון לפעם הבאה.”

פרישתה המאולצת של סיעת תות תותיר עתה ארבע מפלגות בלבד בהתמודדות למועצה וזאת לאחר שגם סיעת ‘יחד’ בראשות גל מור-סמו פרשה מהמרוץ דבר שכמובן יגדיל את נתח המנדטים של כל הסיעות הנותרות אשר כולן צפויות לעבור את אחוז החסימה ללא בעיות.

יו”ר סיעת תות, דוד לוי “נפסלנו בגלל פרט טכני. יש רק שני מועדים בהם ניתן להגיש את הטפסים ואין מועד תיקונים למקרה שיהיו טעויות. זו הפעם הראשונה בה אנחנו מתמודדים, הפקידה שלקחה מאיתנו את הטפסים עברה עליהם ולא אמרה לנו כלום. אם לא היו מאחוריי 300 איש אפילו לא הייתי עותר לבית המשפט”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter