באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

סבב מינויים במועצת רמת ישי

סבב מינויים במועצת רמת ישי

מינויים חדשים במועצת רמת ישי: נסים גליקו מונה לתפקיד יו”ר האופוזיציה, עמית טננבוים הושבע כחבר מועצה וליבי אלקריף מונתה לתפקיד סגנית ראש המועצה. הירשפלד לטננבוים:”אני חושב שכולנו מרויחים מכך שאתה יושב פה”

סבב מינויים במועצת רמת ישי בעקבות התפטרותם של סגן ראש המועצה לשעבר, דודו גבריאלי ויו”ר האופוזיציה, יעקב זוהר. המינוי הראשון עליו הוכרז הינו מינויו של חבר המועצה נסים גליקו לתפקיד יו”ר האופוזיציה במקומו של זוהר. יעקב זוהר,  נאלץ לפרוש עקב חוות דעת של הוועדה לניגוד עניינים הטענה כי קיים חשש לניגוד עניינים בין תפקידו כיו”ר מועצה ממונה בבוסתן אל מרג’ לבין תפקידו כחבר מועצה ברמת ישי. המינוי השני, הינו מינויו של עמית טננבוים לתפקיד חבר מועצה במקומו של זוהר שנאלץ לפרוש. עמית הינו בנה של המנהלת המיתולוגית של בית הספר היסודי ‘ארזים’ הנמצא ביישוב.

רמת ישי
נסים גליקו, יו”ר האופוזיציה החדש.

ולבסוף מונתה חברת המועצה ליבי אלקריף לתפקיד סגנית ראש המועצה במקומו של דודו גבריאלי. אלקריף תהיה סגנית ראש המועצה הראשונה אי-פעם ברמת ישי אם כי יש לציין כי בעבר כיהנו שתי ראשות מועצה ברמת ישי. אלקריף תשמש כסגנית ללא שכר כך שמדובר בתואר שאין לו עלות עבור משלם הארנונה.

ממלא מקום ראש המועצה, יונתן הירשפלד ברך את טננבוים: “אני חושב שכולנו מרויחים מכך שאתה יושב פה, אתה יותר מראוי ואני בטוח שתעשה רק טוב לישוב”.

חברת המועצה, יפעת וקנין בחרה להתייחס למינויה של אלקריף לתפקיד הסגנית: “אני חושבת שליבי ראויה לתפקיד ומגיע לה התואר. היא אמנם שקטה אבל עושה את עבודתה נאמנה. אני באופן אישי נחשפתי לפעילותה ומאוד התרשמתי”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter