באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: נבחרו סגנים וממלא מקום

רמת ישי: נבחרו סגנים וממלא מקום

ראש מועצת רמת ישי, עפר בן אליעזר נתקל במארב פוליטי שהכין לו יו”ר האופוזיציה יעקב זוהר ונאלץ להצביע כנגד מינויה של חברת סיעתו, ליבי אלקריף כסגנית ראש המועצה. זוהר: “הגיע הזמן שתהיה סגנית אחת”. 

יעקב זוהר
ליבי אלקריף, לא תהיה סגנית ראש המועצה

בישיבת ההשבעה של המועצה שנערכה אתמול (רביעי) מונו דב ברקאי ודודו גבריאלי כסגניו של ראש המועצה, עפר בן אליעזר ואילו יו”ר סיעת ‘מחר’, יונתן הירשפלד מונה לתפקיד ממלא מקום ראש המועצה. מדובר אמנם בתפקידים ייצוגיים בלבד שאינם נושאים בחובם שכר אך גם ההצבעה על מינויים לא עברה ללא מבוכה קלה לקואליציה החדשה. יו”ר האופוזיציה הציע כי תמונה אישה אחת לתפקיד סגנית והציע לתפקיד את חברת סיעתו של ראש המועצה, ליבי אלקריף. הצעה נוספת שלו היתה שממלא מקומו של בן אליעזר יהיה דווקא דודו גבריאלי ולא יונתן הירשפלד.

יעקב זוהר ” בישיבת ההשבעה דיברו כולם על כך שטוב שיש במליאה הזו נשים, בניגוד למליאה הקודמת אז אין סיבה שלא תהיה סגנית אחת. אני לא יכול להציע את יפעת וקנין מכיוון שהיא מהסיעה שלי ונמצאת באופוזיציה לכן אני מציע את ליבי”. לגבי מינויו של הירשפלד לממלא מקום אמר זוהר “יונתן הוא אדם מוכשר אבל הוא עוד לא עשה תפקיד של חבר מועצה ולא יודע מי נגד מי ואפילו את הגזבר הוא לא הכיר עד עכשיו, כך שאני לא חושב שהוא מוכן למלא את מקומו של ראש המועצה כשזה לא נמצא. אני מציע שדודו יבחר לממלא מקום ויונתן לסגן ואחרי שהוא ישתפשף קצת ויכיר את המערכת ניתן יהיה למנות אותו לממלא מקום”

יונתן הירשפלד ענה בתגובה “לפני הבחירות הצעת לי את התפקיד הזה”

ראש המועצה, עפר בן אליעזר ניסה לבדוק אם האופוזיציה רשאית להציג הצעה נגדית בהצבעה על מינוי סגנים וממלא מקום אך לבסוף נכנע ונאלץ להצביע כנגד מינוי סגנית.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter