באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: מחלוקת החימום

רמת ישי: מחלוקת החימום

מועצת רמת ישי גייסה כסף ממשרד הרווחה לצורך עזרה בחימום לקשישים בחורף ולדברי ראש המועצה כל הקשישים הנמצאות ברשימות של מחלקת הרווחה זכו לסיוע. חבר המועצה, נסים גליקו: “יש קשישים שלא הגיעו אליהם”. 

רמת ישי
בן אליעזר, גייס כסף ממשרד הרווחה

חברת מועצת רמת ישי, נסים גליקו טוען כי לא כל הקשישים ברמת ישי זכו לסיוע של המועצה בנוגע לחימום בחורף וזאת למרות דבריו של ראש המועצה, עפר בן אליעזר בישיבת המליאה האחרונה לפיהם המועצה סייעה לכל הנזקקים שהיא יודעת עליהם. יש לציין כי גם בן אליעזר לא שלל את האפשרות שהמועצה ומחלקת הרווחה שלה אינם יודעים על כל הקשישים הזקוקים לסיוע.

בן אליעזר אמר בישיבה ” גם התקשרנו אל הקשישים וגם גייסנו כסף ממשרד הרווחה כדי לרכוש ציוד חימום לקשישים. כל הפרטים נמצאים במחלקת הרווחה אך הם חסויים על פי החוק. ניתן לקבל את מספר הקשישים שקיבלו סיוע אך לא שמות וזאת מפאת צנעת הפרט. אם מישהו מכיר תושב שלא קיבל סיוע, הוא יכול להביא זאת לידיעת מחלקת הרווחה והדבר יטופל. הפניה לא חייבת להיות מחבר מועצה, מחלקת הרווחה תטפל בפניות מכל אדם שיפנה את תשומת לבנו לקשיש שלא קיבל סיוע. אפשר גם לפנות ישירות אליי ואני מבטיח שהדברים יטופלו”

חבר המועצה נסים גליקו אמר בתגובה: “אני יודע על מספר קשישים שלא זכו לסיוע בחימום לבית ואנסה לסייע להם בכל דרך שאוכל. נבחרתי על מנת לסייע לתושבים בכלל ולחלשים בפרט ואני אעשה הכל על מנת להצליח במשימה הזו. כל תושב מוזמן לפנות אליי בטלפון או בפייסבוק”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter