באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: מחיר השיעמום

רמת ישי: מחיר השיעמום

הורים ברמת ישי מודאגים מכך שילדיהם משתמשים באלכוהול ונרגילות ומליאת המועצה החליטה לבנות תכנית שנתית לפעילות לנוער. יפעת וקנין: “המענים שניתנו פה בסופו של דבר לנוער ביישוב בהחלט לא היו מספקים”.

הורים לכעשרה ילדים מרמת ישי התכנסו לאחרונה באחד הבתים ביישוב על מנת לדון בדרכי ההתמודדות האפשריות עם תופעת השכרות והשימוש בנרגילות של ילדיהם. על פי המידע שהגיע לכתב YCOM, הילדים בכיתות ז’-ח’ הפכו את השתייה והעישון לבילוי עיקרי במהלך חופשת הקיץ וההורים מקווים כי החזרה ללימודים תמתן את התופעה.

בית הנוער
יפעת וקנין, בני הנוער משועממים.

 נושא השימוש באלכוהול ונרגילות עלה בישיבת המליאה שנערכה השבוע ברמת ישי, בה מחתה חברת המועצה יפעת וקנין על כך שבית הנוער לא נפתח במהלך הקיץ למרות החלטת מועצה בנושא. וקנין: “קיבלנו החלטה שבית הנוער יפעל כל הקיץ אז נכון שנפתח ה’קפה נוער’ שהוא פרויקט מקסים אך הוא נוגע לאוכלוסיה מאוד ספציפית. המענים שניתנו פה בסופו של דבר לנוער ביישוב בהחלט לא היו מספקים. אני מתכוונת לארגן מפגש בין רכזת הנוער החדשה לבין מחלקת הנוער של עמק יזרעאל על מנת ליצור שיתופי פעולה. צריך לעשות חשיבה קצת יותר רחבה בנוגע לנוער ביישוב ולבנות תכנית שבשלב ראשון תהיה תכנית שנתית. האמירות של הנוער הן שאין להם מה לעשות ביישוב”

חברת המועצה, ליבי אלקריף האחראית על תיק הספורט: “ערכנו טורניר כדורגל שהעסיק את הקבוצות במשך שלושה שבועות ואני מציעה שבמקום שבכל קיץ נחשוב מה לעשות עם הנוער, נקים ועדה שתכלול אותי, את יפעת ואת יונתן הירשפלד שתחל לבנות תכנית כבר אחרי החגים”

ראש המועצה, עופר בן אליעזר: “בכח האדם שהיה לנו מימשנו את מה שיכולנו ושמנו בסדר עדיפות את בית הקפה מפני שהוא נתן מענה למשהו והעדפנו מענה חלקי על שום דבר. זה לא שהמועצה לא מממשת את מה שהיא מחליטה אבל כשניגשים לפרויקט מגלים לעתים שהמצב בשטח לא בדיוק דומה לתכניות וצריך לשנות תוך כדי תנועה”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter