באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: מאות הגיעו לחנוכת משרדו החדש של עו”ד שלומי אביטן

רמת ישי: מאות הגיעו לחנוכת משרדו החדש של עו”ד שלומי אביטן

מאות מוזמנים, כנריות שניגנו מוזיקה קלאסית , כיבוד כיד המלך וכל המי ומי של האזור שבאו לאחל הצלחה לרגל פתיחת המשרד החדש והמפואר. הרב וולוסוף ” אצל שלומי משפט בא יחד עם לב”

ביום האהבה הבינלאומי, נחנך משרדו המפואר של חברת מועצת רמת ישי,עו”ד שלומי אביטן, הממוקם באזור התעסוקה של רמת ישי. את המשרד היוקרתי עיצבה אשתו, שרון אביטן, ברוכת הכישרון, אשר הקפידה על כל פרט, ויצרה משרד מזמין ומרהיב עין. על התכנון היה אמון ביחד עם שרון, האדריכל אליחי סימנהאוז, ועל הביצוע היו אמונים

פתיחה חגיגית
שלומי אביטן עם צוות המשרד. צילום: דודו שמאי

המקצוענים אילן עמר ושותפו שי עמוס, מחברת אילן עמר בניה, אשר עבדו במקום יומם ולילה. רבים מהנוכחים הביעו השתאותם וקבעו כי המשרד עומד בסטנדרט ניו יורקי, לא פחות.

צוות המשרד מונה את עוה”ד שלומי אביטן, את שותפתו עו”ד יפעת בז’רנו קופפרשמיד (מקרקעין), עו”ד אלין נקארה (רשויות מקומיות), עו”ד חגית סימסולו רוזן (משפט מסחרי), ומנחם אביטן (אביו של שלומי) מנהל החשבונות של המשרד. צוות המשרד קיבל בחום את האורחים הרבים שהתכבדו ביינות וקייטרינג עשיר ונהנו מצלילי הכנריות היפות שהנעימו את האירוע. למעמד הפתיחה הגיעו מאות מוזמנים, וביניהם ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר, יו”ר האופוזיציה ניר חבקין וסגן ראש המועצה, קובי בניתה. כמו כן הגיעו לארוע ראשי מועצות המיוצגות על ידי המשרד, יעקב זהר ראש מועצת טורעאן המתמודד על רשות המועצה ברמת ישי, אילן גבריאלי ראש מועצת כפר כנא ומיכאל כהן, ראש מועצת טובא זנגריה,

רב היישוב רמת ישי הרב וולוסוף, ובנו הרב זלמי, הם שקבעו את המזוזה במשרד. הרב וולוסוף ” עו”ד שלומי אביטן מביא הרבה איכות למקום שלנו. פה יהיה משפט וצדק. אצל שלומי משפט בא יחד עם לב וזה נקרא משפט צדק”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter