באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: לומדים בסירחון

רמת ישי: לומדים בסירחון

ביוב זרם בתוך חצר בית הספר ‘ארזים’ במשך יום וחצי עד שתוקנה התקלה וראש המועצה בוחר למלא פיו מים. חבר המועצה, גיא זקס ” זהו מפגע תברואתי חמור המסכן את בריאות ילדינו”

שבוע שעבר אירעה גלישת ביוב בחצר בית הספר היסודי ‘ארזים’ שברמת ישי. הגלישה אירעה בשביל הראשי, שעולה ממשרדי המנהלה לכיוון כיתות א-ד ולדברי חבר המועצה,גיא זקס טופלה רק לאחר שהוא התלונן על כך. על פי זקס זרם הביוב מבית הספר לרחוב במשך יום וחצי עד שהתקלה תוקנה. כזכור שופץ לאחרונה בית הספר בעלות של כ- 1.5 מליון ₪, השיפוצים התבצעו במבנה המבואה של כיתות א-ב, ובמבנה כיתות ה-ו

חבר המועצה, גיא זקס “זרימת ביוב בשביל מרכזי של בית הספר עד לתוך רחוב הארז היא מפגע תברואתי חמור המסכן את בריאותם של מאות מילדינו. כהורה לילדה בבית

מעיינות העמקים
הביוב הזורם בבית הספר ‘ארזים’. צילום: גיא זקס

הספר וכחבר מועצה אני מוצא כחמורה במיוחד את העובדה כי רק כאשר הגעתי לאסוף את בתי מצהרון בית הספר, ובעקבות פנייתי המיידית בעניין למזכירות בית הספר, העניין בכלל זכה להתייחסות. איפה בעלי התפקידים היו כל אותו היום?!”

דובר מחוז הצפון של משרד החינוך, דוד גורלי ” ביוב זורם , אפילו הוא בתחומי בית הספר , הרי שהאחריות לתיקונו היא על הרשות . הדעת נותנת שבית הספר פנה לרשות בבקשה לתקן זאת וסביר שהתיקון בוצע בעקבות הפניה , גם אם  משך זמן ההמתנה עד להשלמת התיקון התארך מעבר לציפיות . יחד עם זאת, הפיקוח על בית הספר התבקש  להעמיק בבדיקת העניין , בעקבות  הפנייה”

ראש מועצת רמת ישי, עופר בן אליעזר, ודוברו נועם רגב בחרו שלא להגיב לידיעה.

תגובתו תאגיד המים “המקרה המדובר ארע בשטח בית הספר ולכן טופל על ידי המועצה המקומית בתיאום עם התאגיד”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter