באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: כרטיס בכיוון אחד

רמת ישי: כרטיס בכיוון אחד

שלוש שנים לאחר שהתקבלה ההחלטה הפך בשבוע שעבר רחוב האלון לרחוב חד סטרי כשבשבועיים הראשונים לא ינתנו דו”חות למי שיסע בניגוד לכיוון התנועה. בן אליעזר: ” מדובר בתהליך שצריך להתרגל אליו אבל הרחוב הוא חד סטרי”.

רחוב האלון הפך לפני כשבוע לרחוב חד סטרי בו מותרת הנסיעה רק מדרום לצפון וזאת בהתאם להחלטת מליאת המועצה מיוני 2011. לפי ההחלטה הפך רחוב הארץ לחד סטרי מצפון לדרום כשרחוב האלון היה אמור להיות הרחוב בו נוסעים בכיוון ההפוך אלא שביצוע ההחלטה התעכב בשלוש שנים.

רמת ישי
בן אליעזר: “אנחנו סלחניים”.

במועצה הוחלט כי בשבוע הראשון יעמוד פקח בבקרים ואחרי הצהריים על מנת לכוון ולהסביר לנהגים וזאת מבלי לתת דו”חות כלל. בשבוע השני תפעל המשטרה במקום הפקח, גם היא בהסברה ומבלי לתת דו”חות ורק לאחר מכן, אם יהיה צורך, תפעל המשטרה תוך מתן דו”חות.

על פי ההחלטה המקורית היה  אמור הרחוב כולו להיות חד סטרי אלא שלאחר דיונים בוועדת התחבורה הוחלט להזיז את התמרורים עד אחרי רחוב היסמין וזאת על מנת לאפשר נוחות לתושבי רחובות האתרוג, רחוב הכלניות ורחוב האגוז המהווים כמות נכבדה של תושבים.

ראש המועצה, עפר בן אליעזר אמר בנושא: “אני יודע שיהיו מעידות בעניין הזה, אנחנו סלחניים. מדובר בתהליך שצריך להתרגל אליו אבל הרחוב הוא חד סטרי. הנושא פורסם בעיתון, באתר האינטרנט של המועצה ובשלטים ברחבי היישוב”. בן אליעזר התייחס גם לתמרור האין כניסה המוצב ליד כיכר אביאל ” אני מאוד מבין את הקושי וניסיתי ואני עדיין מנסה להזיז את התמרור פנימה אבל משרד התחבורה מתנגד”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter