באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: יש אליפות בהוקי גלגליות, יש גם דאבל!

רמת ישי: יש אליפות בהוקי גלגליות, יש גם דאבל!

ביום חמישי האחרון זכתה קבוצת הבוגרים של מועדון הוקי גלגליות רמת ישי באליפות המדינה, השלימה דאבל שני בתולדותיה ותואר שלישי של המועדון המצטרף לגביע המדינה U19. ראש המועצה עופר בן אליעזר ברך את המועדון על ההישגים ומתכנן לערוך לה קבלת פנים בלשכתו.

יש אליפות, יש גם דאבל! מועדון ההוקי גלגליות של רמת ישי השלים את הזכיה בדאבל לאחר שהקבוצה זכתה בתואר אלופת המדינה במגרשה הביתי לעיני כ-100 צופים ביום חמישי האחרון. חניכיו של מרסלו בנדרסקי גברו בתוצאה 4-6 על היריבה המושבעת נופית, בדרך לדאבל שני בתולדות המועדון. זוהי ללא ספק העונה הגדולה של המועדון לאחר שגם קבוצת U19 זכתה בגביע המדינה.

האלופים: למעלה - שחר הרוניאן (9),שלומי כהן (2),ראש המועצה עפר בן אליעזר,מרסלו בנדרסקי (5),נבו כהן (4). למטה - טל שחל (6),מתן גורן (1),גאי ישראלי (7). צילום דוברות רמת ישי.
האלופים: למעלה – שחר הרוניאן (9),שלומי כהן (2),ראש המועצה עפר בן אליעזר,מרסלו בנדרסקי (5),נבו כהן (4). למטה – טל שחל (6),מתן גורן (1),גאי ישראלי (7). צילום דוברות רמת ישי.

כזכור, בסוף חודש מאי ניצחה הקבוצה הבוגרת בגמר גביע המדינה את אותה נופית, למרות יתרון הביתיות שעמד לצד שחקני נופית, במשחק מרתק שהועבר בשידור ישיר בערוץ ספורט 5 לעיני קהל רב. היה זה בדיוק שבוע לאחר הישג זהה של קבוצת הנוער (U19) של המועדון.

קבוצת הבוגרים,המורכבת מ-5 שחקני נוער של המועדון (מתוך 7 שחקנים בכלל בקבוצה),עמדה ביעד שהציב המנהל המקצועי של המועדון,שאף מתפקד כמאמן-שחקן בקבוצה הבוגרת, מרסלו בנדרסקי וזכתה בדאבל משכנע. מאבק האליפות היה מאוד לא פשוט העונה. לאחר פתיחת עונה חלומית ניצבה הקבוצה בראש הטבלה למשך כמעט כל העונה, אך קבוצת נופית הצליחה לנצל יום חלש ולגנוב נקודות במשחק חוץ קשה במיוחד. הפסד זה הוא היחיד של רמת ישי העונה!  שחקני נופית המוכשרים לא הצליחו לעמוד בלחץ כנראה וספגו הפסד לקבוצת אלונה, מה שהותיר את רמת ישי תלוייה בעצמה, והיא אכן לקחה את עצמה בידיים. בתחילת השבוע התפוצצה הקבוצה עם התוצאה המטאורית 18-6 על קבוצת היוגב (מספר השערים הרב ביותר שהבקיעה קבוצת בוגרים ישראלית במשחק רשמי אי פעם!), ופתחה מבערים לקראת קרב ה”ראש בראש” שחיכה לה ביום חמישי כנגד נופית,אלופת העונה שעברה. במגרשה הביתי רמת ישי הציגה הוקי נהדר, ובזכות בעיטה מרהיבה של בנדרסקי ממחצית המגרש עלתה ליתרון כבר בתחילת המשחק. גולים נהדרים של שחר הרוניאן וטל שחל (צמד) מנעו מנופית הלוחמת לשוב למשחק ולפתח יתרון. כאשר בתחילת המחצית השנייה לוח התוצאות מראה 4-2 לטובת המקומיים. שני פנדלים של שלומי כהן חתמו את העניין,ונתנו לרמת ישי את האליפות שכה מגיעה לה. ראוי לציין את מתן גורן, השוער הנהדר שהגיע למועדון בעונה זו לקבוצות הנוער והבוגרים בהשאלה, אשר עצר שני פנדלים במהלך המשחק ועצירות רבות נהדרות נוספות. בנוסף, נבו כהן – השחקן הצעיר ביותר בקבוצה – שיחק את מלוא 50 הדק’ וביצע עבודת הגנה נהדרת. האליפות הזו (השלישית של המועדון בחמש העונות האחרונות – המועדון בעל מספר האליפויות הגדול ביותר) הביאה למועדון את הדאבל השני בתולדותיו, והפכה אותו למועדון היחיד בארץ בעל שני דאבלים!

הישג זה, בנוסף לגביע המדינה לנוער ומקום שלישי בגביע המדינה לגילאי U14,חותם לאחת העונות הגדולות של המועדון, שגדל פי שלושה והפך להיות המועדון הגדול בישראל מבחינת מספר הקבוצות והמועדון היחיד בעל קבוצת בנות!

בעקבות הישגיו במועדון רמת ישי, מונה מרסלו בנדרסקי למאמן הנבחרת הצעירה (עד גילאי 20),ומוביל אותה בהכנותיה לקראת אליפות העולם בקולומביה, אליה אמורה הנבחרת לצאת באוקטובר. כאמור,מחנה האימונים התקיים במגרש ברמת ישי, ובו התקיימו אימונים ומשחקי אימון בין הנבחרות.

עפר בן אליעזר, ראש המועצה המקומית רמת ישי, נכח במשחק ועודד בכל כוחו,ולאחר החגיגות והחיבוקים לשחקנים ובירך את השחקנים והצוות המקצועי. בן אליעזר הזמין את הקבוצה לקבלת פנים בלשכתו.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter