באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: ישיבה עם כוכבית

רמת ישי: ישיבה עם כוכבית

מבקר מועצת רמת ישי, רפי מלמד לא זומן לישיבת המליאה שנערכה בשבוע שעבר וזאת בניגוד לנהלים. גיא זקס: ” אני תקווה כי מדובר בטעות, ולא בצעד מכוון, המשתלב בחוסר הסובלנות הכללי שמגלה הקואליציה”

ישיבת המועצה שנערכה בשבוע שעבר הכתה גלים רבים לאחר שפוצצה כפי שדווח בלעדית באתר YCOM אלא שעתה מתברר כי ספר אם קיומה של הישיבה היה חוקי וזאת מאחר שמבקר המועצה, רפי מלמד לא זומן לישיבה. על פי החוק מחוייבת המועצה לזמן את המבקר לכל ישיבות המליאה וזכותו של המבקר לבוא או שלא לבוא, על פי בחירתו. כך שאי זימונו מעלה עננה כבדה על כל הישיבה ללא קשר לדרך בה היא התנהלה.

עפר בן אליעזר
רפי מלמד (משמאל). לא זומן לישיבה.

חבר המועצה נסים גליקו אמר השבוע: “אם הדברים נכונים הרי שמדובר במעשה לא תקין ואני רואה זאת בחומרה רבה”

חבר המועצה, גיא זקס אמר בתגובה: ” אני רואה בחומרה רבה את אי זימונו של מבקר המועצה, מר רפי מלמד. אי זימונו מטיל צל כבד של סימן שאלה לגבי חוקיות הישיבה כולה. אני תקווה כי מדובר בטעות, ולא בצעד מכוון, המשתלב בחוסר הסובלנות הכללי שמגלה הקואליציה החדשה של בן אליעזר כלפי ביקורת, כפי שבאה לידי ביטוי בשלילת זכותי לדבר במליאת המועצה בשבוע שעבר. הרוחות הקרות של האנטי-דמוקרטיה הנושבות מלשכת ראש המועצה וחבריו לא יכניעו את הביקורת ואת פתחון הפה של האופוזיציה”

יו”ר האופוזיציה, יעקב זוהר הגיב גם הוא בנושא: “אני לא מופתע. אנחנו נשקול אם לפנות אל הממונה על המחוז על מנת שיפעיל את מרותו ולהסביר למועצה המקומית ברמת ישי ולעומד בראשה כיצד יש לפעול בהתאם לחוק ולנהלים המקובלים”.

מבקר המועצה, רפי מלמד אישר את דבר אי זימונו אך סירב להגיב על כך.

ראש מועצת רמת ישי, עפר בן אליעזר ודוברו, נועם רגב, בחרו שלא להגיב לידיעה.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול