באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: יופקע השטח עליו נמצא גן הכושר

רמת ישי: יופקע השטח עליו נמצא גן הכושר

בן אליעזר מתחיל בתהליכי הפקעה היכולים להמשך שנים של השטח עליו נמצא גן הכושר. חבקין ” אני מבקש לקבל לידיי את האישור מהאפוטרופוס הכללי”

גן הכושר הנמצא בסמוך לכיכר הרוטרי יושב על קרקע השייכת לאפוטרופוס הכללי ובשבוע שעבר הכריז ראש המועצה, עופר בן אליעזר, כי בכוונתו להפקיע את הקרקע . כזכור, הוקם הגן במאי 2010 מבלי לקבל את אישורה מראש של רשות העתיקות וזו אף עצרה את העבודות לזמן מה. יו”ר האופוזיציה, ניר חבקין, טען כי לגן אין כלל ביטוח מכיוון שנבנה ללא אישור האפוטרופוס הכללי שהוא הבעלים של הקרקע. בתגובה אמר בן אליעזר ” ברגע שלא עושים קורות תומכות או כל דבר אחר שמשנה את פני הקרקע , אין צורך באישורי בניה. בכל מקרה, המועצה פועלת על מנת לעשות אבטחה לנושא הזה ולקבל אישורים”. אלא שעתה, למעלה משנתיים לאחר הפרשה החליטו במועצה להתחיל בהליך של הפקעת הקרקע אשר יכול להמשך גם מספר שנים .

הוחל בתהליכי הפקעה
בן אליעזר. יציג אישורים?

יו”ר האופוזיציה, ניר חבקין ” גן הכושר הוקם בשטח שאינו בבעלות המועצה. אני מבקש לקבל לידיי את האישור מהאפוטרופוס הכללי עליו מדבר ראש המועצה. כי אני לא הצלחתי לראות כזה אישור. אני מניח שהמתקנים הוקמו במקום שהוקמו טרם קבלת אישור. אנחנו צריכים להתפלל ולקוות שלא היתה ולא תהיה תביעה בגין תקלה כזו או אחרת מכיוון שבמצב כזה הביטוח שאמור לכסות את מתקני המועצה לא חל על המתקנים הללו.”

ראש המועצה, עופר בן אליעזר “אני מתחיל בהליכי הפקעה של החלקה. המתקנים הללו נמצאים בשטח באישור “

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter