באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: חריקות בקואליציה

רמת ישי: חריקות בקואליציה

ישיבת המועצה שהיתה אמורה להתקיים ברמת ישי בוטלה לאחר שחלק מחברי האופוזיציה הודיעו כי לא יוכלו להגיע, וקיבלו תמיכה דווקא מסיעת ‘מחר’ הנמצאת בקואליציה.

חדשות YCOM: ישיבת המליאה שהיתה אמורה להתקיים ברמת ישי ביום שלישי האחרון בוטלה ברגע האחרון וחשפה את המתחים השוררים בין ראש המועצה, עפר בן אליעזר לבית חבר המועצה, דב ברקאי. כשהסיבה הרשמית לביטול הישיבה הינה העובדה שנבצר משניים מחברי האופוזיציה  להגיע לדיונים וזאת מכיוון שמועד הישיבה הוקדם ביום בשל חגיגות ל”ג בעומר שנערכו ביום רביעי, שהוא המועד הרגיל של הישיבות ברמת ישי.

רמת ישי
יונתן הירשפלד ודב ברקאי, רוצים לשמוע את האופוזיציה.

מי שהגיע על מנת לצפות בישיבה יכול היה לראות את חבר המועצה דב ברקאי, במדי מילואים של המשטרה הצבאית כשהוא אומר “יש אנשים שאם לא נותנים להם בראש, לא מבינים” וכל אחד רשאי להבין כרצונו מיהם אותם אנשים עליהם דיבר ברקאי.

ממלא מקום ראש מועצת רמת ישי, יונתן הירשפלד אמר בתגובה: “מה שקרה הוא אבן דרך באיך שמועצה צריכה להתנהל. אני חושב שחשוב שהאופוזיציה תהיה בישיבות מליאה ואם האופוזיציה לא נמצאת אי אפשר לקיים אותן. הדבר שהכי חשוב לי, הנר לרגליי, זה ניהול תקין. צריך להבין שגם אם אנחנו לא אוהבים את זה, הציבור נתן מנדטים גם למפלגות אחרות, צריך לכבד את זה ולשמור על זה. אם הם לא יכולים להגיע לישיבה ספציפית והודיעו על כך מראש, אני לא חושב שאפשר לקיים ישיבה בלעדיהם. אנחנו חייבים לשמוע את מה שהם אומרים ולפעמים גם יש חכמה במה שהם אומרים. יש ראש מועצה שנבחר וצריך לכבד את זה אבל צריך גם לכבד את זה שיש אופוזיציה ולתת להם להשמיע את קולם”. לגבי המתיחות לכאורה בין דב ברקאי לבין בן אליעזר אמר הירשפלד “אין מתיחות אבל אנחנו מצפים שיאפשרו לנו לקדם פרויקטים ולא שיניחו אותם על השולחן במשך חודשים ולא יתייחסו אליהם”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter