באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: חצי מליון לתכנון גן קותי

רמת ישי: חצי מליון לתכנון גן קותי

גן קותי שברמת ישי יעבור תכנון מחדש בעלות של חצי מליון ₪ וזאת לאחר סאגה ארוכה שכללה מחאת תושבים, עצומה ואפילו תושבת שמנעה בגובה עבודת טרקטור. בן אליעזר “התכנון יעשה בשיתוף הציבור” 

גן קותי
בן אליעזר “יעשה שיתוף ציבור”

מועצת רמת ישי אישרה סכום של 500 אלף ₪ לתכנון גן קותי. גן קותי הוקם בשנות השמונים של המאה הקודמת ונקרא על שמו של האלוף יקותיאל אדם. כבר ביוני 2011 התלוננו תושבים על כך שהגן אשר הוקם על שטחים שהופקעו מהם משמש לחניה עבור תושבים חדשים וכמזבלה עבור קבלנים אשר עובדים במקום וזאת לאחר שהאבנים שחסמו את גישת המכוניות לגן הוזזו. העימות עם התושבים הגיע לכדי כך שאחת התושבות, הלן שפירא, התיישבה על ערימת פסולת ומנעה מאחד הקבלנים להמשיך ולעבוד. בעקבות מקרה זה הגישו התושבים לראש המועצה עצומה לצורך שימורו של הגן. בחודש ספטמבר החליט ראש המועצה להקים בגן מגרש מיני פיץ’ ונתקל בהתנגדות נחרצת של התושבים שרצו לשמר את העצים שבמקום ולכן הוקם במקומו מגרש הוקי מול בית הספר ‘ארזים’.

יו”ר האופוזיציה, ניר חבקין ” חצי מליון ₪ יספיקו בקושי לתכנון הגן אבל לפחות עושים משהו עם הגן הזה ולא ממשיכים עם ההזנחה שלו. אנחנו מדברים על שנתיים מאז שהתחיל הסיפור של הגן שבהן לא עשו כלום. החלטנו במועצה על גידור הגן על מנת למנוע כניסת כלי רכב ושום דבר לא נעשה”

ראש המועצה, עופר בן אליעזר ” נעשה את התכנית בשיתוף הציבור ואחרי שנסיים את התכנית נצא לביצוע”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter