באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: חבקין מחשב מסלול מחדש

רמת ישי: חבקין מחשב מסלול מחדש

יו”ר האופוזיציה ברמת ישי, ניר חבקין, שוקל מחדש את תמיכתו ביעקב זוהר ולא מין הנמנע שאף ירוץ בעצמו לרשות המועצה. חבקין ” אגיע להחלטה בתוך שבועיים”

ראש המועצה לשעבר ויו”ר האופוזיציה בהווה, ניר חבקין, שוקל מחדש את תמיכתו במועמדותו של יעקב זוהר לראשות המועצה המקומית רמת ישי, כך נודע לכתב YCOM. חבקין, הידוע כאדם דעתן לא אהב מספר מהלכים שביצע לאחרונה יעקב זוהר ולפני מספר ימים אף ערכו השניים שיחה קשה בה הטיח חבקין את אשר על ליבו בפני יעקב זוהר.

מי יהיה ראש המועצה
ניר חבקין, יודיע תוך שבועיים.

שיחה זו היתה אמורה להשאר בין שני האישים אך פרטיה דלפו החוצה ולדברי גורמים במערכת הפוליטית ברמת ישי לא מין הנמנע שחבקין יסיר את תמיכתו בזוהר ויציג את מועמדותו שלו לראשות המועצה וזאת למרות שרק לפני מספר חודשים נראו היחסים בין השניים כאידיליה. חבקין עצמו אינו מכחיש את הדברים אך החליט בשלב זה שלא לצאת בהצהרות.

חבקין ” אכן נערכה שיחה לא קלה ביני לבין יעקב זוהר אבל כרגע אין לי מה להצהיר. אני עורך עתה מספר בדיקות ולוקח קצת זמן לשקול את הדברים ואם יהיה לי מה להודיע אני יודע איך לעשות זאת. המטרה היא להחליף את עופר ומה שנותר זה לבדוק אילו אמצעים יהיו הכי יעילים. בכל מקרה, אני מתכוון להגיע להחלטה סופית בתוך שבועיים”

יועץ התקשורת של יעקב זוהר, אייל פרדיס, מסר בתגובה “ניר חבקין טרם מסר אישית הודעה זו או אחרת ליעקב זהר בעניין שינוי כלשהוא בתמיכה במועמדותו של זהר לראשות המועצה המקומית רמת ישי”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter