באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: זקס ישנה את הארנונה?

רמת ישי: זקס ישנה את הארנונה?

המועצה הטילה על חבר המועצה גיא זקס להביא לדיון מודל ארנונה חדש לאחר שהציע לאמץ את מודל ההקלות של קרית טבעון. זקס: “אני מקווה כי זוהי תחילתה של תקווה חדשה לתושבי רמת ישי הכורעים תחת נטל המיסים הגבוה ביישוב”. 

רמת ישי
גיא זקס, יביא מודל ארנונה חדש. צילום: יח”צ.

הישג לחבר המועצה גיא זקס בישיבת המועצה בנושא הארנונה שהתקיימה בשבוע שעבר: בישיבה סוכם כי חבר המועצה זקס יביא לדיון במליאה מודל ארנונה חדש, לאחר שילמד את הנושא ויביא ממצאים. זקס: “אני שמח על ההזדמנות להביא בפני המליאה המלצות מנומקות בנושא, נקווה כי זוהי תחילתה של תקווה חדשה לתושבי רמת ישי הכורעים תחת נטל המיסים הגבוה ביישוב”

במסגרת ישיבת המועצה על הארנונה לשנת 2015 ברמת ישי, שהתקיימה בשבוע שעבר, הוטל על יו”ר סיעת עתיד רמת ישי, חבר המועצה גיא זקס, להביא לדיון המועצה מודל ארנונה חדש שיגובש לאחר למידה מעמיקה של הנושא. המשימה המאתגרת הוטלה על חבר המועצה זקס לאחר שהעלה את הצעתו לאמץ את מודל ההקלות בארנונה הנהוג בקרית טבעון, לגבי מחסנים, ממ”דים, חדרי מדרגות ועליות גג, וכן להקים וועדה לבחינת הרפורמה בארנונה ברמת ישי. מדובר בהצעה אותה מעלה זקס מדיי פעם בפעם בנסיון להקל על התושבים.

הצעתו של זקס הומרה בהצעה שיביא מודל ארנונה חדש, והוא נענה לאתגר. זקס: “אני שמח על ההזדמנות להביא בפני המליאה המלצות מנומקות בנושא, נקווה כי זוהי תחילתה של תקווה חדשה לתושבי רמת ישי הכורעים תחת נטל המיסים הגבוה ביישוב”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter