באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: ועדת רווחה-יוק!!

רמת ישי: ועדת רווחה-יוק!!

נדחתה ההצבעה על הקמת ועדת רווחה בראשותו של יו”ר האופוזיציה, נסים גליקו אשר מסייע לנזקקי הרווחה. גליקו: “יש משפחות שהמצב שלהם הרבה יותר חמור ממה שאנשים חושבים ובכל יום אני מקבל עוד בקשות לעזרה”.

מועצת רמת ישי דחתה את ההצבעה על הקמת וועדת רווחה ביישוב אשר העלה חבר המועצה החדש עמית טננבאום. על פי ההצעה היתה אמורה לקום וועדת רווחה בראשותו של יו”ר האופוזיציה, נסים גליקו אשר כבר עתה עוסק רבות בנושאי רווחה. על פי ההצעה המקורית הוועדה היתה אמורה לקבל תקציב על מנת לעזור לנזקקים אלא שהיועץ המשפטי, עו”ד אפי קיזל קבע כי תקצוב כזה הוא איננו חוקי ולכן ויתרו באופוזיציה על סעיף זה בהצעה ולאחר שהבינו כי לא יקבלו תמיכה מסיעת ‘מחר’ אשר היתה נחוצה על מנת שההצעה תתקבל העדיפו למשוך אותו ולנסות ולהביא הצעה מוסכמת לישיבה הבאה.

רמת ישי
נסים גליקו, מסייע לנזקקים.

גליקו: “אני עוסק בנושא כבר תשעה חודשים ויש משפחות שהמצב שלהם הרבה יותר חמור ממה שאנשים חושבים ובכל יום אני מקבל עוד בקשות לעזרה. מצד אחד אני שמח לעזור אבל מצד שני אני מגלה שיש לו מעט אנשים שנפלו בין הכסאות. יש אנשים שחיים מ-4,000 ₪, הם לא מדברים על קולנוע או חו”ל, הם מדברים על קרטיב”

ראש המועצה, עופר בן אליעזר: “נושאי הרווחה הם סופר רגישים. אם הוועדה תוקם היא עלולה לפגוע באנשים שלמענם היא הוקמה מפני שחלק מהטיפול הוא להעמיד את האנשים האלה על הרגלים ולהחזיר אותם לעצמאות”. בן אליעזר הוסיף “נסים מטפל בהרבה מקרים ועושה עבודה טובה והוא יודע כמה זה קשה וכמה יש אנשים שלא רוצים להגיד שהם במצב הזה אז אם נקים להם ועדה במקום שיוכלו להרים טלפון לנסים, החזרנו אותם לאותה הנקודה”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter