באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: הקפאת הליכים נגד העותרים ברחוב הארז

רמת ישי: הקפאת הליכים נגד העותרים ברחוב הארז

עו”ד אפי קיזל הודיע כי ההליכים כנגד העותרים מרחוב הארז הוקפאו. בתגובה לטענתו של זקס על גרירת רגליים בבית המשפט ” אם המטרה היא ליצור עליי לחץ לנהל את הדיון בצורה שתיטיב עם מישהו אז יש פה טעות בכתובת”.

עימות בישיבת המליאה של רמת ישי בין חבר המועצה, גיא זקס לבין היועץ המשפטי,אפי קיזל. זקס מתח בדבריו בקורת על ההתנהלות המשפטית של המועצה וטען כי היא גוררת רגליים בבית המשפט. זקס” בחודשיים- שלושה האחרונים קיבלתי פניות מתושבים מרחוב הארז שקיבלו אתרעות לפני הוצאה לפועל בגין אי תשלום ההיטל . וזה

גיא זקס
הקפאת הליכים כנגד העותרים

בשעה שמהצד השני גוררת המועצה את רגליה בעתירה של תושבי רמת ישי נגד המועצה בנושא ההיטלים. המועצה אומרת ‘נחישות ורגישות’ וזה מאוד נחמד לצטט את אריק שרון אבל בסוף יש תושבים. אני מזהה את הנחישות בגביית החובות , אני לא מזהה את הרגישות. המועצה ביקשה ארכה למתן תשובה ומתחה את הזמן עד הסוף” בשלב זה פנה קיזל את זקס ושאל אותו מספר שאלות בתגובה אמר לו זקס ” אתה התבלבלת, אתה לא חוקר אותי בבית משפט עכשיו” קיזל לא נשאר חייב וענה לזקס “אין לך מושג”

היועץ המשפטי , עו”ד אפי קיזל ” אני לא מתכוון לדבר על מה שקורה בבית המשפט. הגעתי להסכם עם עורכי דינם של כל האנשים שהגישו עתירה לבית המשפט לפיו המועצה לא תנקוט נגדם בהליכי גבייה כל עוד שהעניין תלוי ועומד בבית המשפט. חשבתי שכך ראוי ולמיטב ידיעתי המועצה מכבדת את ההסכם הזה. להליך משפטי יש דינאמיקה משלו. אני מפעיל את שיקול דעתי המקצועי, אני יכול להחליט כך או אחרת תוך כדי הדיון המשפטי. הביטוי ‘גרירת רגליים’ אומר שלכאורה הדיון אינו מתנהל. אני מנהל את הדיון לפי מיטב שיקול דעתי. אם המטרה היא ליצור עליי לחץ לנהל את הדיון בצורה שתיטיב עם מישהו אז יש פה טעות בכתובת. אני אנהל את המשפט על פי שיקול דעתי ולטובת האינטרס של המועצה כחוק”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter