באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: הסכם בית ספר קולט עם עמקים-תבור

רמת ישי: הסכם בית ספר קולט עם עמקים-תבור

עוד דיון סוער על נושא בית הספר הקולט ברמת ישי הסתיים בהצהרה של ראש המועצה לפיה מבחינתו כל תלמיד יכול ללמוד בכל בית ספר תיכון שהוא רוצה. יפעת וקנין: “יש עמימות וחוסר שקיפות”

בית הספר התיכון ‘עמקים-תבור’ שבקיבוץ מזרע ימשיך לשמש כבית ספר קולט עבור תלמידי התיכון של רמת ישי, המועצה תמשיך לממן הסעות אך ורק לבית ספר זה ותמנע מסבסוד הסעות לבתי הספר האחרים באזור בהם לומדים לא מעט מתלמידי הישוב, כך הודיע ראש המועצה, עפר בן אליעזר בישיבת המועצה שנערכה אתמול (רביעי).

בית ספר קולט.
יפעת וקנין, מחתה על חוסר שקיפות.

חברת המועצה, יפעת וקנין אשר העלתה את הנושא זעמה על ראש המועצה, עפר בן אליעזר על מה שהיא כינתה חוסר שקיפות בתהליך: “לדעתי בית הספר הקולט הוא נושא הנמצא בלב לבו של הישוב. אין לנו בית ספר תיכון ברמת ישי וכשהתלמידים מגיעים לכיתה יוד הם מתנתקים ויש לזה הרבה מאוד השלכות ודווקא בנושא כזה יש עמימות וחוסר שקיפות. אפילו אני כחברת מועצה לא יודעת אילו תהליכים מתקיימים או אפילו אם יש או אין הסכם. זה אפילו לא עלה בועדת החינוך”

ראש המועצה, עפר בן אליעזר: “היתה ישיבת מועצה בה הצגנו את כל מה שעשינו. על מנת להחליט לגבי בית הספר הקולט, הקמנו צוות מבעוד מועד ובסופו של דבר התקבלה החלטה אך עדיין לא נחתם הסכם. בחנו שלושה בתי ספר: את יגור, את אורט גרינברג בטבעון ואת עמקים-תבור כשבסופו של דבר בחרנו בעמקים-תבור. יחד עם זאת, כל מי שרוצה ללמוד בבית ספר אחר רשאי לעשות זאת וללכת ללמוד איפה שהוא רוצה”. בן אליעזר גם התייחס לכך שהורים וחברי מועצה טענו כי לא מתאפשר לתלמידי רמת ישי ללמוד בבית הספר ‘העמק המערבי’ שבקיבוץ יפעת: “אני לתת מכתב רשמי לכל תלמיד שרוצה בכך שהמועצה מוכנה שהוא ילמד ביפעת, מי שמונע את זה זו המועצה האזורית”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter