באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: המועצה דורשת מאות אלפי שקלים מאגודת פרדס וחסכון

רמת ישי: המועצה דורשת מאות אלפי שקלים מאגודת פרדס וחסכון

המועצה דורשת 560 אלף ₪ מאגודת פרדס וחסכון והטילה עיקול על כספי הפיצויים המגיעים לה ממנהל מקרקעי ישראל. בן אליעזר ” אסור לנו גם לוותר על שקל על פי החוק”

מועצת רמת ישי דורשת 560 אלף ₪ מאגודת פרדס וחסכון, כך נודע לכתב YCOM. כזכור, בבעלות האגודה שטח אשר אמור להיות מופשר לבניה בתחומי רמת ישי. חובות האגודה נובעים מחובות ארנונה ומים ישנים אשר על פי ראש המועצה עופר בן אליעזר, מעולם לא שולמו. לאחרונה לקח מנהל מקרקעי ישראל את זכויותיה של האגודה וכעת אמורים למנות במנהל ועדת פיצויים אשר תפקידה יהיה לקבוע את גובה הפיצוי לאגודה. במועצה  הטילו עיקול על הסכום שאמור להתקבל וכרגע כולם

המועצה דורשת 560 אלף ש"ח
בן אליעזר. “החוב תופח בגלל הריבית”

ממתינים להחלטת ועדת הפיצויים.

עו”ד אביה בן ארי המטפלת בתיקי החוב של המועצה ” מדובר באגודה שיש בה חברים. החברים עצמם אינם החייבים אלא האגודה ולמעשה הם סיימו את חוזה החכירה שלהם עם המנהל אך מגיע להם פיצוי. המנהל כרגיל מתעכב ובשבוע שעבר עופר התקשר אל מנכ”ל המנהל וביקש תשובות וגם אני הוצאתי להם מכתב. הם אמורים לקבל פיצויים מהמנהל אבל אנחנו לא יודעים כמה. יכול להיות שיפסקו להם רק 200 אלף ₪ ונשאר עם חוב אבוד”

חבר המועצה, עו”ד שלומי אביטן ” יכול להיות ש 560 אלף ₪ על אדמה חקלאית הוא צודק אבל זה חוב עצום. מצד שני אם יש כבר פסק דין אין להם שום עילת התיישנות”

ראש המועצה, עופר בן אליעזר ” זה לא נושא שגילינו עכשיו. ניר חבקין טיפל בחוב הזה ואפילו לפניו. הבעיה היא שכשחוב עומד ברשות מקומית, יש חוק ריבית והצמדה ולכן הוא כל הזמן תופח. אסור לנו גם לוותר על שקל על פי החוק למרות שלכאורה אנחנו מעדיפים ציפור אחת ביד מאשר שתיים על העץ

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter