באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: המועצה דאגה לקשישים

רמת ישי: המועצה דאגה לקשישים

עשרות קשישים ונזקקים מרמת ישי קבלו לפני הסערה האחרונה ביגוד חם, שמיכות ואמצעי חימום. בן אליעזר: “המחלקה לשירותים חברתיים נמצאת בקשר ישיר עם משרד הרווחה”

מועצת רמת ישי נערכה מבעוד מועד ודאגה לקשישים המתגוררים בתחומה בזמן הסערה שפקדה את הארץ בשבוע שעבר. המחלקה לשירותים חברתיים של המועצה נערכה למתן סיוע לקשישים נזקקים כשבין היתר מדובר באספקת חימום, ביגוד ושמיכות. המחלקה המסתייעת במתנדבים רבים מבצעת ביקורי בית בבתי הקשישים ושיחות טלפון עם קשישים ועם בעלי צרכים מיוחדים.

סערה
עפר בן אליעזר, נמצא בקשר עם משרד הרווחה.

על פי ראש המועצה, עפר בן אליעזר יצרה המחלקה קשר עם למעלה מתשעים משפחות ביישוב לצורך בדיקת צרכיהם ומוכנותן למזג האוויר הסוער וזאת תוך מתן תמיכה עניינית, רגשית ומוראלית. מזכירת המחלקה קיבלה הנחיה לברר עם כל תושב הפונה למחלקה אם חסר לו דבר מה. המחלקה התמקדה באזרחים וותיקים, משפחות חד הוריות, בעלי מוגבלויות ומשפחות קשות יום על פי הרשימות הקיימות. בן אליעזר הוסיף כי על פי התרשמותו המצב הינו סביר וכי התושבים ציינו לטובה הן את הציוד שקיבלו והן את היחס החם והתומך.

יש לציין כי במהלך הסערה נרשמו בכל האזור טמפרטורות נמוכות באופן חריג אשר נשקו לאפס מעלות. מדובר במזג אוויר איתו מתקשים להתמודד קשישים ובעלי מוגבלויות במיוחד אלה אשר ידם אינה משגת לממן את הוצאות החימום.

ראש המועצה, עפר בן אליעזר: “המחלקה לשירותים חברתיים נמצאת בקשר ישיר עם משרד הרווחה אשר במידת הצורך ועל פי התפתחות מזג האוויר מקצה משאבים נוספים”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter