באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: המאיים ידאג לחזות הישוב

רמת ישי: המאיים ידאג לחזות הישוב

ראש מועצת רמת ישי, עפר בן אליעזר החליט למנות לראשות ועדת חזות הישוב תושב שלטענת יעקב זהר, איים על חייו במהלך מערכת הבחירות. יפעת וקנין: “מינוי לא ראוי”. 

רמת ישי
יעקב זוהר: התושב איים על חייו. תצלום: יח”צ

חברת המועצה יפעת יפתח וקנין מסיעת ‘נתיב חדש’ פנתה השבוע אל ראש מועצת רמת ישי, עפר בן אליעזר, בדרישה לחזור בו מההחלטה למנות תושב לתפקיד יושב ראש ועדת חזות הישוב וזאת מכיוון שאותו תושב איים על חייו של יו”ר הסיעה במהלך מערכת הבחירות. סיעת ‘נתיב חדש’ וחבר המועצה גיא זקס החליטו השבוע, כי לא יטלו שום חלק בדיוניה של ועדה בראשותו של אותו תושב, מאחר שזה איים על חייו של יעקב זהר במהלך הבחירות לראשות המועצה. לטענת חברי האופוזיציה אמר התושב ליעקב זהר בנוכחות תושבים שהגיעו לחוג בית: אני אהרוג אותך.

השבוע כתבה חברת המועצה יפעת יפתח וקנין: “אין זה ראוי כי מועצה מקומית המכבדת את עצמה תעמיד בראש ועדה אדם, אשר בזמן מערכת הבחירות, בנוכחותי, נקט באלימות מילולית ואף באיומים קשים כנגד המועמד לראשות המועצה דאז וכיום חבר המועצה יעקב זהר.

ברצוני להביא להצבעת מליאת המועצה הצעה להחליף את מר זהרי באחד מחברי המועצה או לחילופין לאחד את ועדת חזות הישוב עם הוועדה לאיכות הסביבה כפי שהיה נהוג בחלק נכבד מהקדנציה הקודמת”.

יעקב זהר מסר בתגובה: “נראה לי שבמועצה בהרכבה הנוכחי, זוכים למינויים ולכיבודים בעיקר מי שנקטו כנגדי בשפה בוטה או כמו במקרה זה – באיומים על חיי”.

ראש מועצת רמת ישי, עפר בן אליעזר, ודוברו נועם רגב, בחרו שלא להגיב לידיעה.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter