באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: החיילים יכנסו לבריכה בהנחה

רמת ישי: החיילים יכנסו לבריכה בהנחה

חיילים תושבי רמת ישי, ייכנסו לבריכת היישוב בעלות של עשרה שקלים בלבד לאורך כל השבוע. כך החליטה מליאת המועצה לאחר שקיבלה את הצעתה של חברת המועצה יפעת וקנין לסבסד את כניסתם לבריכה.

חדשות YCOM: מליאת מועצת רמת ישי קיבלה את הצעתה של חברת המועצה יפעת וקנין לפיה חיילים תושבי היישוב יוכלו להכנס לבריכה בעלות של 10 ₪ בלבד, לאורך כל השבוע. וזאת לאחר שוועדת הבריכה של המתנ”ס, המפעיל את הבריכה, החליטה לאפשר כניסת חיילים בעלות של עשרה שקלים בסופ”שים בלבד. על פי הצעתה של וקנין, תסבסד המועצה את הפרש העלות בימי חול, לדבריה ממילא רוב החיילים אינם מגיעים הביתה בימי חול, כך שהעלות למועצה אינה גבוהה.

מתנ"ס
בריכת רמת ישי

ראש המועצה, עפר בן אליעזר ניסה תחילה לשכנע את וקנין לאפשר לו להעלות את הנושא שוב לוועדת הבריכה ואף אמר כי הוא לא חושב שזה נכון שהמועצה תסבסד את זה, אך התעקשותה של יפעת וקנין גרמה לו לקבל את הצעתה ואף לתמוך בה. עם זאת, הוחלט כי הסבסוד יעשה רק אם וועדת הבריכה של המתנ”ס לא תעניק את ההנחה לחיילים בעצמה לאחר שתדון בכך בישיבתה הבאה.

סא”ל במיל’, יפעת וקנין: “יש לנו נוער מעולה שמשרת שירות משמעותי בצה”ל, ולנו כיישוב אין יותר מדיי יכולת לעטוף אותם ולתת להם, למעט בדברים מסוג זה. אז כשהם חוזרים הביתה, צריך לתת להם את ההרגשה שהם באמת שבו הביתה ולתת להם להכנס בעשרה שקלים זה לא משהו מופרך ואין לזה עלויות גבוהות מבחינת המועצה”

ראש המועצה, עפר בן אליעזר: “הנושא עלה בוועדת בריכה והתקבלה החלטה, שחיילים בחובה, קצינים או חוגרים, יכנסו לבריכה בעלות של עשרה שקלים בסופי שבוע. עלתה הצעה לתת את זה רק לקרביים אבל אני התנגדתי בתוקף מפני שגם תומך לחימה הוא חייל ואני לא מוכן לעשות איפה ואיפה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter