באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: הוקמה וועדת רווחה

רמת ישי: הוקמה וועדת רווחה

מועצת רמת ישי החליטה בישיבתה האחרונה להקים וועדת רווחה וזאת לאחר שבישיבה שנערכה בחודש ספטמבר בחרו חברי המועצה שלא להצביע מכיוון שלא היה רוב להצעה. נסים גליקו שמונה ליו”ר הוועדה: “יש הרבה אנשים שנופלים בין הכסאות”

חבר המועצה, נסים גליקו יעמוד בראש וועדת הרווחה שהוקמה ברמת ישי וזאת לאחר שעסק רבות בנושא עוד קודם להרמת הוועדה. המועצה הצביעה על הקמת הוועדה פה אחד לאחר שבישיבה הקודמת נדחתה ההצבעה בשל התנגדות שהביע ראש המועצה,עפר בן אליעזר לעצם הקמת הוועדה שאיננה וועדת חובה. הוועדה עצמה תמנה את הגזבר, את מנהלת מחלקת הרווחה ואת נסים גליקו עצמו. בנוסף מונה גליקו לתפקיד יו”ר וועדת ההנחות ביישוב.

וועדת הנחות
נסים גליקו, יטפל ברווחה.

עם זאת, בישיבת המליאה האחרונה תמך בן אליעזר בהקמת הוועדה: “אני מבקש להקים וועדת רווחה וחושב שנסים גליקו מגלה בהתנהלות שלו ענייניות, אכפתיות ורצינות. אני באמת מאמין בהכרה של נסים ובאכפתיות שלו”

חבר המועצה נסים גליקו אמר בתגובה: “למי שלא יודע מה זה רווחה, זה ממש לא מובן מאליו ואני מודה על העזרה והנכונות של ראש המועצה. זה דבר שלא היה מעולם ברמת ישי ואני לא יודע בכמה רשויות יש דבר כזה. אני לא מאמין שאצליח לפתור את כל הבעיות מכיוון שבנושא הזה יש עשרות משפחות עם המון בעיות ואני מלווה אותם מדי יום”

כזכור דחתה המועצה את ההצבעה על הקמת וועדת רווחה ביישוב אשר העלה חבר המועצה עמית טננבאום בחודש ספטמבר. על פי ההצעה המקורית הוועדה היתה אמורה לקבל תקציב על מנת לעזור לנזקקים אלא שהיועץ המשפטי, עו”ד אפי קיזל קבע כי תקצוב כזה הוא איננו חוקי ולכן ויתרו באופוזיציה על סעיף זה בהצעה ולאחר שהבינו כי לא יקבלו תמיכה מסיעת ‘מחר’ אשר היתה נחוצה על מנת שההצעה תתקבל העדיפו למשוך אותו ולנסות ולהביא הצעה מוסכמת לישיבה הבאה.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter