באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: ההסתדרות מאיימת בסכסוך עבודה

רמת ישי: ההסתדרות מאיימת בסכסוך עבודה

ארבע עובדות במועצת רמת ישי קיבלו מכתבים לפיהם הן מועברות לתפקידים אחרים. ההסתדרות מאיימת בסכסוך עבודה

לפני מספר שבועות החל ראש מועצת רמת ישי, עופר בן אליעזר, בהליך של שימוע לארבע עובדות המועצה כאשר על פי גורמים במועצה כוונתו היתה לפתוח בהליך של פיטורים אלא שלאחר שהוברר לו כי הוא אינו יכול לפטר את העובדות הוא החליט לשנות את תפקודיהן ולערוך מעין משחק כסאות מוזיקליים. ביום שלישי האחרון קיבלו ארבעת העובדות מכתבים לפיהם הן מוזזות לתפקידים אחרים במועצה, כשהסיבה הרשמית היא חוסר שביעות רצון מתפקודם מצידו של ראש המועצה. עובדת אחת עוברת לחט”ב, עובדת נוספת עוברת למחלקת ההנדסה, עובדת שלישית עוברת לעבוד במחלקת הגבייה, והרביעית תתחלק בין מחלקת הנכסים לגזברות. אלא שבזאת לא תם הסיפור, ועד העובדים עירב את ההסתדרות וזו מאיימת להכריז סכסוך עבודה במועצת רמת ישי דבר שישבית לחלוטין חלק ניכר משירותי המועצה כשהשירותים שכן יסופקו הם השירותים שניתנים על ידי קבלנים חיצוניים כגון פינוי אשפה.

ההסתדרות מאיימת בסכסוך עבודה
בן אליעזר. בהסתדרות מאוכזבים ממנו באופן אישי

יו”ר מרחב צפון בהסתדרות , לאון פרץ ” אנחנו רואים את העניין בחומרה רבה. אני חושב שראש המועצה נוהג כאילו שזה עסק פרטי שלו וכמובן שאנחנו מתנגדים לכל ההתנהלות שלו. הוצאנו לו מכתבים בעניין והנחנו את ועד העובדים לא לאשר את הניוד. במידה וראש המועצה יתעקש אנחנו נשקול צעדים ארגוניים, כולל הכרזת סכסוך עבודה. אני מאוכזב מבן אליעזר ברמה האישית”

בכיר לשעבר במועצת רמת ישי ” ניוד עובדים שנה לפני הבחירות מעלה הרבה תהיות. עולה השאלה מדוע הדבר נעשה עכשיו ולא לפני שנתיים”

ראש מועצת רמת ישי, עופר בן אליעזר ודוברו נועם רגב, בחרו שלא להגיב לידיעה.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter