באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: הדואר יעבור לסטריט מול

רמת ישי: הדואר יעבור לסטריט מול

לאחר מחאה אינטרנטית יעבור בקרוב סניף הדואר של רמת ישי אל הסטריט מול. חבר המועצה נסים גליקו שלא אהב את תשובתו הלאקונית של בן אליעזר בנושא: ” כולם פונים אליי וכל מי שישאל אותי יקבל את אותה תשובה לאקונית של ראש המועצה”  

סניף הדואר ברמת ישי יעבור בקרוב לסטריט מול וזאת לאחר ש- 500 תושבים חתמו על עצומה הקוראת לדואר ישראל לשנות את מיקומו של הסניף הנמצא במבנה קטן וצפוף ליד מגדל המים של הישוב. בעצומה כתבו התושבים: “אנו תושבי רמת ישי דורשים מרשות הדואר בישראל לבחון את מצב סניף הדואר ברמת ישי ולתת פתרון הולם למצוקה שבא אנו נמצאים היום. ישנם כ 8000 בני אדם שמתגוררים ברמת ישי וסניף דואר קטן ועלוב ללא חניה לידו. התורים ארוכים מנשוא ופקידה אחת נותנת שירות לתושבים אשר נאלצים להמתין בתור חצי שעה ויותר. על הרשות לדעת שמלבד תושבי רמת ישי הסניף משרת גם עסקים ותושבים שמתגוררים באזור, כמו בית שערים, כפר יהושע, מנשיה זבדה וזרזיר, בנוסף לאנשי עסקים וחברות. המצב בלתי נסבל. ישנם חנויות ריקות באזור קדמת ישי אשר יכולות לשמש כסניף דואר מתאים ולתת מענה למצוקה”.

סטריט מול
נסים גליקו, ציפה לתשובה מפורטת יותר.

המעבר לסטריט מול הינו פתרון טוב עבור כל הצדדים: המועצה תפנה שטח במרכז הישוב, התושבים יקבלו שרות טוב יותר והסטריט מול שעדיין מתקשה להתרומם יקבל עוגן מסחרי. מי שלקח על עצמו לבדוק את הנושא הוא חבר המועצה נסים גליקו אשר הגיש שאילתא לראש המועצה בה ביקש לדעת כיצד פועלת המועצה. לכך ענה בן אליעזר: “המועצה פועלת מול מנהל המרחב ומנכ”ל הדואר לשיפור השירות”

גליקו שלא היה מרוצה מהתשובה הלאקונית של ראש המועצה העיר על כך לבן אליעזר אשר ענה: “זו התשובה. אם אתה רוצה להעלות את זה לסדר תגיש הצעה לסדר”. אך מי שהתערב היה דווקא חבר הקואליציה דה ברקאי שעצר את דבריו של עפר שניסה להמשיך לנושא הבא. ברקאי: “נסים שאל גם על נושא הסטריט מול ואני חושב שכדאי שנקבל עדכון”. אלא שבן אליעזר התבצר בעמדתו כי התשובה שנתן היא התשובה היחידה.

חבר המועצה נסים גליקו: “יש כאן עצומה עם חתימות של מאות אנשים, אחד מהם הוא שכן שלי שגם חבר טוב של ראש המועצה, כולם פונים אליי וכל מי שישאל אותי יקבל את אותה תשובה לאקונית של ראש המועצה”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter