באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: הבריכה תשופץ?

רמת ישי: הבריכה תשופץ?

פרסום ראשון: תקציב לשיפוץ בריכת הפעוטות ברמת ישי תקוע אצל חשב משרד האוצר. המועצה אישרה את השיפוץ על תנאי.

בריכת רמת ישי תשופץ בעלות של 600 אלף ₪ מכספי המשרד לפתוח הנגב והגליל. השיפוץ אמור להתמקד בבריכת הפעוטות שמצבה אינו מהמשופרים. ראש המועצה , עופר בן אליעזר הביא את השיפוץ לאישור המועצה ביום רביעי האחרון למרות שהאישור הסופי להעברת הכספים טרם הגיע. כזכור, המועצה מפעילה את בריכת השחיה באמצעות המתנ”ס כמשק סגור. וזאת לאחר שבנובמבר 2010 נחתם הסכם לארבע שנים כאשר למועצה שמורה האופציה להפסיק את ההתקשרות בכל שנה. המתנ”ס התחיל להפעיל את הבריכה בקיץ 2009 ברגל שמאל בשל העובדה שההסכם הראשוני נחתם בין ראש המועצה, עופר בן אליעזר לבין מי שהיה באותה התקופה יו”ר הנהלת המתנ”ס,אלי טובול, באופן אישי, דבר שזכה להתייחסות חריפה של ועדת הבקורת בישוב. אך למרות התחלה צולעת זו ,עד עתה התושבים מאוד מרוצים מהשרות שהם מקבלים.

התקציב תקוע אצל החשב
בריכת רמת ישי

ראש המועצה, עופר בן אליעזר ” האישור הסופי אמור להגיע בימים הקרובים ואני לא רוצה לעכב את העבודות. אם לא יגיע האישור העבודות לא יבוצעו. העיכוב נובע מכך שכספים המגיעים מהמשרד לפתוח הנגב והגליל עוברים דרך משרד השיכון. התקציב קיבל את אישור שני המשרדים אבל תקוע עכשיו אצל החשב כי רמת ישי היא ישוב ברמה סוציו-אקונומית 8 ”

יו”ר האופוזיציה , ניר חבקין ” זה בסדר שעושים את הדיון עכשיו אבל ההצבעה צריכה להתבצע אחרי שההרשאה הסופית מגיעה. אם לא רוצים לעכב את העבודות ניתן לעשות ישיבה טלפונית”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter