באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: גן סגור?

רמת ישי: גן סגור?

גן החובה הממלכתי-דתי היחיד ברמת ישי נמצא בסכנת סגירה עקב מיעוט נרשמים ובאופוזיציה דורשים שהמועצה תפעל לאי סגירתו. יפעת וקנין: “הרבה הורים כלל לא יודעים שהגן הזה קיים”

מועצת רמת ישי תפעל על מנת שלא לסגור את גן הדקל הנמצא לייד קיר הטיפוס. מדובר בגן חובה מהזרם הממלכתי דתי אשר נכון לרגעים אלה אין בו מספיק נרשמים על מנת לקבל את אישור משרד החינוך לפתיחתו. הורי התלמידים אף קיבלו הודעה שבשל מיעוט הנרשמים כנראה שהגן יסגר, כשכרגע חסרים כארבעה ילדים על מנת שהגן יוכל להפתח.

גן הדקל.
יפעת וקנין, שהגן לא יסגר.

חברת המועצה, יפעת וקנין: “לגן הזה יש המון יתרונות גם מבחינת המשפחתיות, גם הצוות מצויין וגם הורים שהשקיעו בגן הרבה מאוד. אני חושבת שצריך להעלות מדרגה את נושא שיווק הגן מכיוון שהרבה הורים בכלל לא יודעים שהוא קיים. אפשר לעשות יום חשיפה, לפרסם באתר האינטרנט של המועצה וגם בעיתונות. אני חושבת שהגן הזה מתאים מאוד למי שמחפש טיפול פרטני מכיוון שיש בו מעט ילדים וצוות מצויין”

חבר המועצה, גיא זקס: “יש שני גני טרום חובה דתיים ברמת ישי: הראשון זה גן חב”ד והשני הוא גן עופרים, כך שיש פוטנציאל תלמידים גבוה לגן חובה דתי יחיד ביישוב. הילד שלי נמצא בכיתת גן הכוללת 28 תלמידים, כשבגן הזה אמורים להיות בערך מחצית מהמספר הזה וזה יתרון מאוד גדול”

ראש המועצה, עפר בן אליעזר התייחס גם הוא לסוגיה: “זה שיש גן ממלכתי-דתי ברמת ישי זה בגלל שאני דאגתי בשנה שעברה שיוקם גן כזה. אין לי ספק שהגן הזה צריך להמשיך ולהתקיים. כשראינו שיש מיעוט נרשמים פעלנו אני ויו”ר ועדת החינוך, יונתן הירשפלד, מול משרד החינוך להאריך את זמן ההרשמה. התקשרנו גם אל כל הורי התלמידים בגן טרום החובה הממלכתי דתי בנסיון שירשמו את ילדיהם לגן הזה תוך כדי שאנחנו נזהרים שלא יראה כאילו אנחנו ממליצים או לוחצים מכיוון שאחרי הכל אנחנו גוף ממלכתי. מבחינתנו טוב שירשמו לגן הזה כמה שיותר תלמידים וכך יהיו פחות תלמידים בגנים האחרים”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter